5 dětí, máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niner
Kecalka 336 příspěvků 12.10.14 22:31
5 deti

Ahoj, mame 4 dcery (15,10,2 a pulrocni) a porad bychom chteli chlapecka, ale bylo by to uz pate dite a ja nevim, jestli to uz proste neni moc :D mate nekdo 5 deti?… Je fakt ze mezi holkama jsou celkem vekove rozdily, ale stejne… Financne to neresime… Taky je asi dulezite napsat ze mi je 36 let, takze bych jeste mozna mohla par let pockat… Mozna by to bylo fajn… Sama nevim, ale toho chlapecka si fakt prejem… Zda se vam to ok, nebo moc? Diky za vsechny nazory

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 24683 příspěvků 1 inzerát 12.10.14 22:33

A co kdyz to bude pata holka?

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 12.10.14 22:33

A když to bude pátá slečna? :roll:
mít páté dítko proč ne, ale důvod - protože chceme kluka je takový zvláštní..
tak chcete pět dětí jako takových a nebo jen proto aby to byl chlapec?

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 22:35

No my chtěli taky 3třetího kluka, byla to holčička a ještě jsme dopadly špatně, že ji ani nemáme a to jsme ji 5 hodin vyděli živou a ted modlím se at vše dopadne na výbornou a my máme zpět naší holčičku :oops: kluk už nikdy

ps manžel se modlil pouze na počet dutinek v děloze pohlaví je mu jedno ale skrytě chce asi chlapečka, že z holek mu asi klepne až budou starší :lol:

Ale do dalšího dítěte víc než 3 bysme nikdy nešli takže ted zda to bude 4tá holčička tak už se na ni tak těšíme, že to se nedá vydržet bych přeskočila trimestry a rovnou porodila :oops:

Niner
Kecalka 336 příspěvků 12.10.14 22:35
@veria píše:
A co kdyz to bude pata holka?

Tak bychom si doma rekli ze toho syna mit nikdy nebudem… ;-) dal uz bychom to urcite nezkouseli…

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 12.10.14 22:36

Pokud to finančně zvladnete tak proč ne :nevim: Ale co když budete mít další holku? Pujdete do šestého? :think:

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 12.10.14 22:37

Počet dětí mi přijde v pohodě, když na to máte ;) U nás je dětí devět :P Jen mi nějak nejde pod nos, aby to byl chlapeček, ale uznávám, to je jen a jen můj problém ;) Mimochodem, když ti tady většina napíše, že ne, budeš se tím řídit?

Niner
Kecalka 336 příspěvků 12.10.14 22:37

@hami1 ne, nepujdeme

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 22:38

Přesně tak, jak píše @jdukolem . Chcete 5 DĚTÍ, nebo prostě kluka? Zeptejte se sami sebe, jestli, kdybyste měli stoprocentní jistotu, že to bude pátá holka, byste do toho šli nebo by vám 4 stačily..

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 12.10.14 22:38

Tak pokud nemusíte řešit finance, a na 5: dítě se cítíte, tak proč ne :nevim:

Niner
Kecalka 336 příspěvků 12.10.14 22:39
@fragola píše:
Počet dětí mi přijde v pohodě, když na to máte ;) U nás je dětí devět :P Jen mi nějak nejde pod nos, aby to byl chlapeček, ale uznávám, to je jen a jen můj problém ;) Mimochodem, když ti tady většina napíše, že ne, budeš se tím řídit?

Tak neni to uplne smerodatne, ale spis bych si rada vyslechla nazory na to…

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 12.10.14 22:39

@Niner tak vzhůru do toho. Když tak budete mít doma pět slečen :)

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 12.10.14 22:45

@Niner Tady jedna sousedka od vedle ma devet dcer, abyste nedopadli stejne :lol:

Niner
Kecalka 336 příspěvků 12.10.14 22:46
@Klementyna píše:
@Niner Tady jedna sousedka od vedle ma devet dcer, abyste nedopadli stejne :lol:
:D
dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 12.10.14 22:47

Proc ne ;-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >