5 měsíční miminko špatně spinká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 15:52
5 měsíční miminko špatně spinká

Zdravím, obracím se na vás s dotazem ohledně špatného spánku. Malé bylo 5 měsíců a ještě před 10 dny krásně spala celou noc od 20:00 do 4:30. Bohužel nevím co se děje, ale posledních 10 dní večer normálně usne a od 22 hodiny co 5 minut ze spaní kňourá, nebo rovnou brečí. Jejpve mě napadly zoubky, ale už má 2 a první vylezl před skoro 4 týdny a to bylo vše ok. Dnes jsme byly u doktorky a ta nás poslala domů s tím, že je malá zdravá a nic jí nechybí… Nejde mi ovšem do hlavy, proč by, kdyby byla úplně spokojená, ze spaní plakala. Jsem už strašně unavená a bohužel ani nevím jak malé pomocí… Stalo se to některé z vás? A jak jste situaci řešily? Předem děkuji za odpověďi a omlouvám se za sloh :andel: :D

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 5 měsíců: Čas na první příkrmy

Reakce:
vannilka
Stálice 54 příspěvků 04.10.18 16:00

Neboli ji brisko?

Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 16:06

@vannilka bříško jí nebolí…to přešlo po 4 měsíci a už prdí krásně. Tak opravdu nevím… :think:

iwa83
Kelišová 6724 příspěvků 04.10.18 16:08

Je to miminko. Tech spankovych zmen jeste bude. To ze se budi, knoura bych teda s pediatrem neresila…
Koukam, ze pokud dite od zacatku blbe spi, tak je to snad „lepsi“ nez kdyz spi a pak se rozhodne nespat.
U nas, dcera 2,5 roku pokud spi od ulozeni do 4tej bez probuzeni (Budi se na curani) tak je to pro me luxusni noc. Noci kdy spala az do rana bylo asi 10. A to kym se vyhrabu z postele stoji za to. Mam tyden preddruhym porodem.

Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 16:13

@iwa83 děkuji. Vím že změn bude ještě hodně. I když se jako novorozenec budila třeba 5 i 10× za noc, ještě to šlo. Pak přišlo krásné období celých nocí a teď tohle :lol: Jen mě děsí, že poslední noci kňourá málem v kuse :?

vannilka
Stálice 54 příspěvků 04.10.18 16:13

A spinka a usina sama? Jestli tě nehledá…

Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 16:33

@vannilka od 2 měsíců usíná sama v postýlce…nejdřív jsme u ní čekali, ale nakonec jsme zjistili že si vystačí sama. Postýlku máme hned vedle postele, ale chodíme spát až když malá usne :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >