Jsem v 5+4 tt a není vidět ani gestační váček

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
27.4.25 09:03

@Briza5 Ahoj. Ja pevne verim, ze pokud je tehotenstvi zalozeno v poradku, pad mu neublizi, a to ani vetsi :) I kdyz rozumim, ze te to muselo znejistet. Verim, ze to ale bude vse naprosto ok :hug: zitra na Tebe budu myslet :hug:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.4.25 09:05

@Briza5 A vlastne Te nemusi ani vylekat, pokud Dr nic nenajde 😀 viz moje diskuze. Ale stejne si myslim, ze najde ☺️ 👍

  • Citovat
  • Upravit
541
27.4.25 09:30
@Anonymní píše: Více

Snad máš pravdu, děkuju moc. Dopoledne dám vědět :) :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.25 09:44

@Briza5 Neni zac :hug: verim, ze jo! Jinak ja jdu zitra jeste na krev, je to po 3 dnech, tak by melo byt cca necelych 6000, tak uvidime :nevim: myslim, ze to by me uz definitivne uklidnilo. Takze tez budu doufat, ze to vyjde 🙂

  • Citovat
  • Upravit
27.4.25 20:16

Mě bylo řečeno, že dokud nejsou obě čárky stejně silné, může to být považováno za negativní test. Ano, mám svéráznějšího doktora, ale je Io fakt profík v oboru. Objednal mne na první utz až někde okolo 8-9tt. A pak už bylo vidět vše, co vidět být mělo. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1614
28.4.25 12:18

@Kyselý červík ty jo..tak to jsem neměla snad nikdy a to mám 5 dětí :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.25 12:44

@kralicinka19 já nemyslím nohy, pohlaví atd… Ale to, co má být v 8-9 týdnu vidět. Což znamená černou fazoli :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
541
28.4.25 13:59

@Kyselý červík já chodím vždycky brzo kvůli stitce, dneska bylo velmi brzké potvrzení těhotenství a už mi zvyšoval dávku. Jinak bych šla taky až v 8tt :)

@Anonymní píše: Více

Tak podle ovu bych měla být 5+4, na UZ 5+5. Další kontrola za dva týdny. Jsem trochu klidnější, ale pořád je to tak křehké. Jak u tebe? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.25 14:01

@Briza5 Ahoj :) tak vyborne! :kytka: jsem moc rada :hug: ja stale cekam na vysledek, tak pak se ozvu :)

  • Citovat
  • Upravit
1081
28.4.25 14:24
@Anonymní píše: Více

Staci, ze ma doktor nekvalitni ultrazvuk…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.25 17:27
@Anonymní píše: Více

Hmmm…tak to vypada, ze to dneska uz neprijde. :think:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.4.25 18:15

@Briza5 Hmmm…tak muj vysledek 3530 😭 to je zly…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.4.25 18:16

Co ted, holky…nezdvojnasobilo se to… :,(

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.4.25 18:17

Vlastne se to melo uz vic nez zdvojnasobit…je to po 3 dnech…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.4.25 18:23

@DandátkoP ☹️ ☹️ ☹️

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty