5mm gestační váček v 5+1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineVirgina123
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.12.18 14:54
5mm gestacni vacek v 5+1

Ahoj holky. Dnes jsem byla na utz, jsem 5+1 dle ms, ale jsem po ivf, takže to tak asi bude.
Dr mne vyděsila že v tomto stadiu je vidět jen gestacni vacek a to velikosti 5 mm. Pochopila jsem že má být asi větší. Vzala mi krev na HCG ale musím čekat na výsledky. Mela jste některá takto veliký gestacni vacek v tomto týdnu TT a dopadlo to dobře? Děkuju

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44121 příspěvků 11.12.18 15:02

No, je malý, ale tyhle začátky jsou milimetr sem - milimetr tam. Já měla po IVF v 5plus3 GV o 5 dní mladší a za 14 dnů už tam bylo embryo se srdíčkem pro změnu o 5 dní starší.
Jak ti počítají stáří těhotenství? Při IVF to není dle poslední MS, ale stanoví se fiktivní MS jako den OPU minus 14 dní.

Kriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 11.12.18 15:09

Normlaní, něco víc bude vidět až tak za týden. Na ty mm nedej, stačí aby dr kousek ujela ruka a hned nejsi v tabulkách. Musis počkat do další kontroly, to už budeš vědět víc…

Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.12.18 15:15

@ugluk aha tak to já to vůbec nevím, jak se to počítá. Já to napsala dle kalkulacky z netu.
Dr se k týdnu nevyjadrovala. Každopádně dnes jsem 18 den po ketu 5 denní blasty. :nevim:

Uživatel je onlineSerpentini
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 11.12.18 15:28

Jsem po IVF a celou dobu mi to počítají normálně dle poslední MS. MS jsem měla poslední 19.4. a zavedení až 10.5., takže ta fiktivní MS by podle tohoto počítání vycházela o týden déle na 26.4. a v CARu, na gyndě i v porodnici počítají normálně od opravdové MS toho 19.4., tak uvidíš jak to budou počítat tobě. Ostatně i přirozeně může mít žena ovulaci později a i tabulky jak by mělo být dítě v jakém týdnu velké mají celkem široký rozptyl. Naše dítě bylo nejdřív pořád o několik dní zpožděné, ve třináctém týdnu se srovnalo že odpovídalo a teď ke konci je zase větší, takže ještě nevěš hlavu ;)

karkarka
Závislačka 3041 příspěvků 11.12.18 15:38

@Virgina123 videla dr ve vacku embryonalni pol? Takhle ze zacatku je to bud a nebo.mohla se seknout v mereni,jde o minimetry.kdy mas jit na dalsi kontrolu?to bude vse jasnejsi.

ugluk
Hvězda diskuse 44121 příspěvků 11.12.18 15:39

@Virgina123 tak to ti to plus minus odpovídá a jsi 5plus3 a o ty dva dny bych to neřešila.
Důležité je to oplodnění, nikoliv transfer, oplodnění v podstatě odpovídá ovulaci).
Já měla tehdy celkem neobvyklý protokol (dlouhý z folikulární fáze), takže jsem na OPU byla nějaký 28. den cyklu, tak by jim to celé haprovalo o dva týdny, což už je teda dost, takže skutečnou MS jsem před neinformovanýma doktorama úzkostlivě tajila :lol:
V každém případě - GV tam je, na nějaké soudy je ještě brzo, vyčkej dalšího ultrazvuku, nevzdávej to a uvidíš, naděje tam samozřejmě je a ne malá, držím palce! :kytka:
U nás se z toho na začátku o 5 dní opožděného embrya vyklubal čtyřkilovej novorozenec :lol:

Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.12.18 15:48

@karkarka o tom zda něco je nebo není ve váčku nic neříkala. Ani to ve zprávě není. Je tam z utz: d v AVF, sliznice 14mm, ve fundu v.s.1 gestacni vacek 5 mm, ovaria bilat.bpn, VT 0 :nevim:
A závěr incip.gravidita nejisté vitality.
@ugluk jo oplodneni asi jakoby odpovídalo ovu. Bylo to 14 ten + 5 denní blasta, takže 19 den
Na další utz nevím asi za týden. Zatím čekám, zítra snad bude to HCG a podle toho mne objednání.

Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.12.18 17:04

Tak je po problému, nějakým zázrakem už mají výsledky a HCG je prý lehce přes 3000 takže to je snad v pořádku. Na další utz půjdu za týden

ugluk
Hvězda diskuse 44121 příspěvků 11.12.18 17:07

Tak dobrý, za týden poreferuj a ať pěkně vyroste a hlavně, ať už ten váček není prázdný!

Macek332
Stálice 71 příspěvků 11.12.18 17:10

@Virgina123 ahoj, mozno ta trochu ukludnim..ja som mala v 4+3tt 4mm gestacny vacok a embryjko potom rastlo krasne, dokonca bolo vzdy o nieco vacsie, ako by podla MS malo byt..tiez som po IVF :)

Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.12.18 17:12

@ugluk jasan
Díky holky :hug:

Macek332
Stálice 71 příspěvků 11.12.18 17:13

@Virgina123 medzi tym, co som dopisala spravu si doplnila to HCG.. tak to je super hodnota! :potlesk: len tak dalej! :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >