5. týden a zmizely bolesti

Anonymní
19.6.21 18:04

5tt a utichly bolesti - je to ok?

Ahoj holky,

jsem v 5tt a cely poslední týden mě v noci budily bolesti v podbrisku, včera se mi udělalo zle po rano a sotva jsem chodila a teď když pominu šílenou únavu a natekla prsa plus bolestivé bradavky, tak necitim vůbec nic.

Stalo se vám to, ze by bolesti přišly ale hned odeznely? Trochu se bojím aby bylo vše v pohodě, na ultrazvuk jdu v 7tt.

Ještě posílám test z dneska, dle kterého je snad vše ok? Předpokládám, ze kdyby to nebylo prosperující tehu, tak bude čárka třeba slábnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1705
19.6.21 18:14

Na čárce nic nepoznáš, ty muzes v klidu prestat delat, ikdyby to nebylo prosperujici, v tomhle tydnu mas HCG tak vysoky, ze kdyby zacalo klesat, test to rozpozna az za hodne dlouho. V tomhle tydnu je to proste bud a nebo, ale dle nejakych priznaku bych se vubec neridila, ja nemela do 9.tt nic, ale vubec nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18055
19.6.21 18:19

Čárka na testu nic neznamená. Začátek je bud a nebo. Počkej na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
19.6.21 18:27

Začátek je vždy nejisty, ale na druhou stranu příznaky nemusí být každý den. Z testu nic nevykoukas. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
19.6.21 18:47

Z příznaků a síly čárky nic nevyluštíš. Na začátku nikdy nevíš, jestli se to udrží nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
19.6.21 18:49

Jsem 33+3tt a za celou dobu těhotenství nemam žádný bolesti zvracení nic, ani jeden příznak kdybych neměla bříško a pohyby ani nevím že jsem tehu.. Každá to má jinak… Test ti nezaručí prosperitu těhotenství nikdy.. Začátky jsou buď a nebo… Takže vyckej na ko držím palce 👍🏻 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
19.6.21 19:34

Já mám za týden termín porodu a příznaky jsem za celé těhotenství téměř neměla. Kamarádka měla od začátku a potratila, tím se fakt řídit nedá.
Začátek je ruská ruleta, buď a nebo, tak se nestresuj a vydrž. Určitě to bude dobrý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 19:45

Aha tak snad to bude ok, já už se radovala :oops:

Ale kdyby se plod neudržel tak začnu krvácet? Anebo to vůbec nepoznám a až doktor mi to řekne?

Snad to dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3479
19.6.21 19:48
@Anonymní píše:
Aha tak snad to bude ok, já už se radovala :oops:

Ale kdyby se plod neudržel tak začnu krvácet? Anebo to vůbec nepoznám a až doktor mi to řekne?

Snad to dobře dopadne :srdce:

Někdy začneš krvácet, někdy to trvá i týdny - to by ti řek doktor, že se plod nevyvíjí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:14

Aha, tak lepší bylo když jsem tohle nevěděla :lol: Ale věřím ze to dopadne dobře :)

• Citovat
  • Nahlásit
563
19.6.21 21:43
@Anonymní píše:
Aha, tak lepší bylo když jsem tohle nevěděla :lol: Ale věřím ze to dopadne dobře :)

Kdo se moc ptá, moc se dozví :mrgreen:
Ale každopádně na příznacích opravdu vůbec nezáleží. Jeden den můžou být a pak třeba tři dny nic nebo naopak. Nebo můžeš zvracet celé těhotenství a nebo taky ani jednou. To je úplně jedno. Takže tím se opravdu netrap. Věř, že to bude v pořádku. Kdyby ne, stejně to neovlivnís ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
20.6.21 16:25

Mně také dost bolel podbrisek jen ten cca 4-5tt a pak úplně klid ;) a u mě ok až na to :poblion: :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
20.6.21 17:01

Ahojky. Já třeba bolesti vůbec nemam, sem tam mě někde táhne nebo pichne ale to je všechno. Od 4tt asi do 8tt jsem teda :poblion: nonstop a cítila se jak kdybych měla furt kocovinu :lol:
Ted už je mi dobře jen mě trápil hnědý výtok asi na začátku 11tt ale trval asi 3-4 dny a teď už zase ok. Teď jsem 12tt s tím, ze jdu teď na první screening a doufám ze bude vše v pořádku, dle odhadu na pohotovosti a u mé lékařky jsou prý ale děti starší, tak se těším až vše podrobně zjistím :mrgreen:.

Přeji at je vše v pořádku :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat