6+0 gestacni a zloutkovy vacek, krvaceni

Anonymní
10.12.20 12:42

6+0 gestacni a zloutkovy vacek, krvaceni

Ahoj Holky, tak ja nevim, co si myslet. :,( v utery sem byla na kontrole, 6+O, byl gestacni a zloutkovy vacek. Vcera jsem zacala slabe krvacek (zatim na 1 intimku) bez bolesti bricha, krev takova hnedo a spis oranzova, nevim jak to popsat. V zari SP, mam zas pocitat s nejhorsim? :,( Dr rekla at prijdu na kontrolu zas v utery a bud to tam bude nebo ne…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29582
10.12.20 13:07

Nezlob se, ale my ti do dělohy nevidíme. Počítat můžeš, ale i nemusíš. Zatím na to nemysli, stejně nic nevymyslíš. Může jít jen o zahnizdování, nemusí se dít nic. Ted´stejně nikdo nic nepozná. Drž se a nemysli na nejhorší :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
10.12.20 13:24

Dokud není jasná krev, tak bych se nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 13:43

Měla jsem podobně, v 6+O, špinění na intimku. Letěla jsem na pohotovost, vše bylo jak má. Pokud jasně a více nekrvácíte, nebála bych se. Dnes mám zdravého syna…

• Citovat
  • Nahlásit
63
13.12.20 17:39

Může to být jen hematom nebo se miminko zahnizďuje. Každopádně být tebou, tak bych jela pro jistotu na pohotovost.. teď už by mohli vidět i srdíčko, tak ať máš klid, nebo aby případně co nejdřív nasadili Utrogestan nebo Ascorutin. Mně vždycky na začátku 5. týdne začalo špinění, za 3 dny už jsem krvácela a bohužel už to 3× nedopadlo. Tak moc držím palce ať to není tvůj případ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat