7 dní zpoždění menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 21:26
7 dni zpozdeni ms

I zpozdeni test negativni
Dobry večer mam 7 dni zpozdeni obcas me poboliva bricho a hlava šílené chvilkove tlaky predevcirem se mi objevil maly bily vytok a dneska sem docela dost spinila predevcirem sem si delala test a byl negativni.. objednala sem se na gynekologii ale i tak sem dost netrpeliva co myslite vy? Muze to byt tehotenstvi nebo jen vetsi zpozdeni dekuju vsech za nazory :) :think:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 23.04.18 21:28

Může to být těhotenství nebo výkyv.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 23.04.18 21:34

Je to 50:50.

Anonymní  23.04.18 21:43

@P4ja taky si myslim no.. a nevite jesti patri k zacatecnim priznakum to ze citim strasne horko v nohou? Dneska jsem byla venku nebylo moc teplo ale mela sem strasny pocit ze mi snad vybouchnou chodidla nikdy sem to nemela :nevim:

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 23.04.18 21:50

Spíš se moc pozorujes. Pro mě je začáteční příznak pozitivní TT. Vše ostatní jsou dohady a domněnky. Proto jich je taky tolik.

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 23.04.18 22:53

Proč si neuděláš test?

/ano, vím, že budu litovat, že se snažím/

Dobrý, jsem slepá :mrgreen:

Tak pak bych to viděla spíš na výkyv, to se stává, ale test můžeš ještě zkusit :kytka:

Bou.Mich
Povídálka 42 příspěvků 25.04.18 10:36

Ahoj devcata mam 8 den spozdeni obcas me pichne v podbrisku aale jinak jako pred menstruaci az na to ze vubec neboli prsa.Tt nagativni zkousela jsem mama test a clear blue. Ja nevim co to muze byt citim se jako bych to mela dostat ale Ms nikde :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama