Reklama

7 dní zpoždění menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 21:26
7 dni zpozdeni ms

I zpozdeni test negativni
Dobry večer mam 7 dni zpozdeni obcas me poboliva bricho a hlava šílené chvilkove tlaky predevcirem se mi objevil maly bily vytok a dneska sem docela dost spinila predevcirem sem si delala test a byl negativni.. objednala sem se na gynekologii ale i tak sem dost netrpeliva co myslite vy? Muze to byt tehotenstvi nebo jen vetsi zpozdeni dekuju vsech za nazory :) :think:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 23.04.18 21:28

Může to být těhotenství nebo výkyv.

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 23.04.18 21:34

Je to 50:50.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 21:43

@P4ja taky si myslim no.. a nevite jesti patri k zacatecnim priznakum to ze citim strasne horko v nohou? Dneska jsem byla venku nebylo moc teplo ale mela sem strasny pocit ze mi snad vybouchnou chodidla nikdy sem to nemela :nevim:

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 23.04.18 21:50

Spíš se moc pozorujes. Pro mě je začáteční příznak pozitivní TT. Vše ostatní jsou dohady a domněnky. Proto jich je taky tolik.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 23.04.18 22:53

Proč si neuděláš test?

/ano, vím, že budu litovat, že se snažím/

Dobrý, jsem slepá :mrgreen:

Tak pak bych to viděla spíš na výkyv, to se stává, ale test můžeš ještě zkusit :kytka:

Bou.Mich
Povídálka 45 příspěvků 25.04.18 10:36

Ahoj devcata mam 8 den spozdeni obcas me pichne v podbrisku aale jinak jako pred menstruaci az na to ze vubec neboli prsa.Tt nagativni zkousela jsem mama test a clear blue. Ja nevim co to muze byt citim se jako bych to mela dostat ale Ms nikde :nevim:

Pajulinda
Nováček 3 příspěvky 01.06.18 18:35
@Anonymní píše:
I zpozdeni test negativni
Dobry večer mam 7 dni zpozdeni obcas me poboliva bricho a hlava šílené chvilkove tlaky predevcirem se mi objevil maly bily vytok a dneska sem docela dost spinila predevcirem sem si delala test a byl negativni.. objednala sem se na gynekologii ale i tak sem dost netrpeliva co myslite vy? Muze to byt tehotenstvi nebo jen vetsi zpozdeni dekuju vsech za nazory :) :think:

Zdravim. Já mám zpoždění 15 dní testy taky negativní,,,k lé­kaři jdu v úterý, tak uvidím,,,ale dostala jsem odpovědi od kamarádek co takový problém měli a i mě se stalo, že když jsem otěhotněla s druhým dítětem tak se mi čárky na testu zobrazili až pomalu tři dny před dalsim termínem MS,,,budu držet palce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama