7tt a prázdný gestační váček

3
3.1.19 19:29

7tt a prazdny gestacni vacek

Ahojky holky mam takovy dotaz. Dneska jsem byla na gynde kde jsem doufala v potvrzeni tehotenstvi. Na uktrazvuku byl jasny gestacni vacek ale byl prazdny. Dr mi vypsal zadanku do nemocnice s tim ze mam v pondeli nastup a bud na ultrazvuku neco bude nebo me ceka vycisteni pod narkozou. Tak bych se chtela zeptat zda mate nektera stejnou zkusenost a jak to s vami dopadlo zda se jeste neco naslo nebo je to predem prohrany boj a popripade jak jste snaseli narkozu a jaka byla rekonvalescence ???? a za jak dlouho jste otehotneli znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5739
3.1.19 19:33

U mě zůstal prázdný,čekala jsem do 10 TT,rekonvalescence v pohodě.1.den povolovalo břicho (děloha),pak už v pohodě.Dalsi těhotenství za 3 měsíce,ale to zas zamlklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
3.1.19 19:36

V 7.tt už jde většinou vidět i slyšet srdíčko, takže si nemyslím, že nějaká šance je.. :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49550
3.1.19 19:41

V prvé řadě - je ten 7.tt jistý? Jasně, počítá se dle poslední MS, ale v případě delších nebo nepravidelných cyklů to bude míň. A pokud není potvrená ovulace, mohla být klidně dost posunutá i u pravidelného cyklu. 7.tt může být klidně 6plus1, což zvlášť při nejasné ovulaci není žádná tragédie. Ale třeba 6plus5 po IVF bych se zcela prázdným váčkem viděla dost bledě. Ale i tak bych na revizi hned nešla, ale počkala bych týden, klidně i dva, jak se to bude vyvíjet. Pokud by byl za 14 dní nález bez posunu, pak bych to vzdala definitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
3.1.19 19:43

Kdyby se mi pocitalo tehu podle ms tak tady malej snami neni..jesteze mam rozumneho doktora.menstruaci jsem nemela dva mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
3.1.19 20:13

Co kdyz jsi mela posunutou ovulaci? já mám rozdíl v termínu porodu podle ms a ultrazvuku 2 týdny. Ale hlasila jsem to hned pri prvni kontrole, protoze jsem delala ovulacni testy. Ja bych na revizi nesla, pockala bych, co z toho bude… Proc ti nevzal krev, jestli ti roste hcg? Takoveho doktora nakopat nekam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
3.1.19 20:23

Mě třeba HCG že 12000 obden vyhouplo na 21000 a stejně to bylo v řiti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
1.2.19 20:21

Holky,5.12.sp, :hug: 20.25 a 30..1.ruzove jdnodenni spineni(zrejme nidace),za tyden pozit.slabe tt. 10.1.na utz s tim ze dr nevi kolik tt,(pry 3 a hcg z toho dne 56),24.1.na utz pry 4 5tt(hcg pres 4000),vcera na utz pry 6tt a vaek roste ale dr tvrdi ze je prazdny. :roll: muze se mimo jeste ukazat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
2.2.19 19:47

Moje zkušenost 6tt HCG přes 23000,čekala jsem do 9tt,pořád prázdno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
2.2.19 23:01

Tak to swm asi jasna.nechapu prc ale porad bolej prsa jakoby nic..a krvaceni kde nic tu nic..tolik nechci na revizi :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama