7tt a prázdný gestační váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyllisek
Nováček 2 příspěvky 03.01.19 19:29
7tt a prazdny gestacni vacek

Ahojky holky mam takovy dotaz. Dneska jsem byla na gynde kde jsem doufala v potvrzeni tehotenstvi. Na uktrazvuku byl jasny gestacni vacek ale byl prazdny. Dr mi vypsal zadanku do nemocnice s tim ze mam v pondeli nastup a bud na ultrazvuku neco bude nebo me ceka vycisteni pod narkozou. Tak bych se chtela zeptat zda mate nektera stejnou zkusenost a jak to s vami dopadlo zda se jeste neco naslo nebo je to predem prohrany boj a popripade jak jste snaseli narkozu a jaka byla rekonvalescence ???? a za jak dlouho jste otehotneli znova

Reakce:
Marcelka146
Kelišová 5083 příspěvků 03.01.19 19:33

U mě zůstal prázdný,čekala jsem do 10 TT,rekonva­lescence v pohodě.1.den povolovalo břicho (děloha),pak už v pohodě.Dalsi těhotenství za 3 měsíce,ale to zas zamlklo.

Aduš8
Závislačka 3045 příspěvků 03.01.19 19:36

V 7.tt už jde většinou vidět i slyšet srdíčko, takže si nemyslím, že nějaká šance je.. :nevim: :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 03.01.19 19:41

V prvé řadě - je ten 7.tt jistý? Jasně, počítá se dle poslední MS, ale v případě delších nebo nepravidelných cyklů to bude míň. A pokud není potvrená ovulace, mohla být klidně dost posunutá i u pravidelného cyklu. 7.tt může být klidně 6plus1, což zvlášť při nejasné ovulaci není žádná tragédie. Ale třeba 6plus5 po IVF bych se zcela prázdným váčkem viděla dost bledě. Ale i tak bych na revizi hned nešla, ale počkala bych týden, klidně i dva, jak se to bude vyvíjet. Pokud by byl za 14 dní nález bez posunu, pak bych to vzdala definitivně.

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 316 příspěvků 03.01.19 19:43

Kdyby se mi pocitalo tehu podle ms tak tady malej snami neni..jesteze mam rozumneho doktora.menstruaci jsem nemela dva mesice

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 03.01.19 20:13

Co kdyz jsi mela posunutou ovulaci? já mám rozdíl v termínu porodu podle ms a ultrazvuku 2 týdny. Ale hlasila jsem to hned pri prvni kontrole, protoze jsem delala ovulacni testy. Ja bych na revizi nesla, pockala bych, co z toho bude… Proc ti nevzal krev, jestli ti roste hcg? Takoveho doktora nakopat nekam…

Marcelka146
Kelišová 5083 příspěvků 03.01.19 20:23

Mě třeba HCG že 12000 obden vyhouplo na 21000 a stejně to bylo v řiti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >