Samovolný potrat a kyretáž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 19:56
Samovolny potrat a kyretaz

Dobrý večer. Mám prosbu. 13.12 jsem samovolně potratila v 6 tt. Týden na to jsem 18.12 podstoupila revizi. Jak to teď bude s cyklem? Jak to mám počítat? Děkuji za anonym a odpovedi

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10649 příspěvků 30.12.18 20:04

Asi bych počkala do MS a počítala od ní dál

jezz1e
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 30.12.18 20:16

Počítala bych od revize 4-6 týdnů. Já měla jednou SP s revizí po týdnu a první MS přišla přesně 28 dní po revizi. Teď jsem začala špinit až 3 týdny po zjištění ZT v 6tt, nakonec jsem šla na revizi a MS přišla asi 31 den po revizi.

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 30.12.18 20:27

Já čekala do MS a chtěla jsem pocitat od ní. Ale už jsem se nedočkala a teď ta očekávaná MS bude mít už rok. Držím palce ať se i vy brzo dočkate :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 21:29
@vertunka píše:
Já čekala do MS a chtěla jsem pocitat od ní. Ale už jsem se nedočkala a teď ta očekávaná MS bude mít už rok. Držím palce ať se i vy brzo dočkate :srdce:

Tak to gratuluju. Mám z toho docela strach takhla narychlo. Nevím jak se obnovuje rychle sliznice. Aby se to mělo kam uchytit. Ale když to vidím u tebe :lol:

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 30.12.18 21:34
@Anonymní píše:
Tak to gratuluju. Mám z toho docela strach takhla narychlo. Nevím jak se obnovuje rychle sliznice. Aby se to mělo kam uchytit. Ale když to vidím u tebe :lol:

Hele já jsem potratila týden před svatbou, takže nebyla chut dodrzovat sestinedeli (Ale to by se Teda mělo :pankac:) a prostě jsem otehotnela ani nevím jak. Ne nadarmo se říká, že po potratu je pohnojeno.

Moc moc držím palečky :hug:

Janita3
Závislačka 3377 příspěvků 30.12.18 22:42
@vertunka píše:
Hele já jsem potratila týden před svatbou, takže nebyla chut dodrzovat sestinedeli (Ale to by se Teda mělo :pankac:) a prostě jsem otehotnela ani nevím jak. Ne nadarmo se říká, že po potratu je pohnojeno.Moc moc držím palečky :hug:

Pozor na to, po potratu se říká, že je pohnojeno, ale pro revizi/kyteráž toto neplatí. Je to obrovský zásah pro tělo. Já bych se tedy naprosto neodvážila nedodržet šestinedělí z důvodu dočištění a případné infekce.

Jinak u mě revize letos v srpnu v 11tt z důvodu ZT. Další ms od zákroku přišla jako hodinky přesně 28 den. Počítej však od zákroku 4-6 týdnů, jak se uvádí. Teď v prosinci již ms nedorazila a začínám pomalu 8tt. Držím palce, aby se i u Vás opět brzy zadařilo a hlavně už bez komlikací :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 04:21
@Janita3 píše:
Pozor na to, po potratu se říká, že je pohnojeno, ale pro revizi/kyteráž toto neplatí. Je to obrovský zásah pro tělo. Já bych se tedy naprosto neodvážila nedodržet šestinedělí z důvodu dočištění a případné infekce.Jinak u mě revize letos v srpnu v 11tt z důvodu ZT. Další ms od zákroku přišla jako hodinky přesně 28 den. Počítej však od zákroku 4-6 týdnů, jak se uvádí. Teď v prosinci již ms nedorazila a začínám pomalu 8tt. Držím palce, aby se i u Vás opět brzy zadařilo a hlavně už bez komlikací :hug:
ano to vím že po kyretáži se nesmí. A stejně by to asi nešlo ne? Slyšela jsem že ta sliznice musí nejprve dorust aby se mimčo mělo kde uchytit. Myslím Teda. Sama tomu moc nerozumím.
Janita3
Závislačka 3377 příspěvků 31.12.18 11:00

Nu samozřejmě jsou případy, kde se to podařilo i v šestinedělí a holky mají zdravá miminka. Můj názor ale je, že je to opravdu risk už kvůli infekci a přesně, sliznice musí dorůst. Hodně holek má názor, že když není vše v pořádku, tak se mimčo stejnak neuchytí, ale asi bych se takhle brzy zbláznila strachy, zda to mimčo přeci zvládne. Já jestě měla navíc komplikace, že jsem se uzavřela dříve, než měla a neodešlo vše, takže to dávání do kupy bylo trochu na déle. Hlavně jsem měla dlouho bolesti, nebylo tedy v šestinedělí na sex ani pomyšlení. Každý to má ale jinak.

jezz1e
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 31.12.18 18:18

Uchytit se muze i po kyretazi, ale je zvysene riziko dalsiho potratu. Takze je fakt lepsi ty 2-3 ms pockat.

Váš příspěvek
Reklama