Samovolný potrat a kyretáž

Anonymní
30.12.18 19:56

Samovolny potrat a kyretaz

Dobrý večer. Mám prosbu. 13.12 jsem samovolně potratila v 6 tt. Týden na to jsem 18.12 podstoupila revizi. Jak to teď bude s cyklem? Jak to mám počítat? Děkuji za anonym a odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12902
30.12.18 20:04

Asi bych počkala do MS a počítala od ní dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
30.12.18 20:16

Počítala bych od revize 4-6 týdnů. Já měla jednou SP s revizí po týdnu a první MS přišla přesně 28 dní po revizi. Teď jsem začala špinit až 3 týdny po zjištění ZT v 6tt, nakonec jsem šla na revizi a MS přišla asi 31 den po revizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
30.12.18 20:27

Já čekala do MS a chtěla jsem pocitat od ní. Ale už jsem se nedočkala a teď ta očekávaná MS bude mít už rok. Držím palce ať se i vy brzo dočkate :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 21:29
@vertunka píše:
Já čekala do MS a chtěla jsem pocitat od ní. Ale už jsem se nedočkala a teď ta očekávaná MS bude mít už rok. Držím palce ať se i vy brzo dočkate :srdce:

Tak to gratuluju. Mám z toho docela strach takhla narychlo. Nevím jak se obnovuje rychle sliznice. Aby se to mělo kam uchytit. Ale když to vidím u tebe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4920
30.12.18 21:34
@Anonymní píše:
Tak to gratuluju. Mám z toho docela strach takhla narychlo. Nevím jak se obnovuje rychle sliznice. Aby se to mělo kam uchytit. Ale když to vidím u tebe :lol:

Hele já jsem potratila týden před svatbou, takže nebyla chut dodrzovat sestinedeli (Ale to by se Teda mělo :pankac:) a prostě jsem otehotnela ani nevím jak. Ne nadarmo se říká, že po potratu je pohnojeno.

Moc moc držím palečky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4223
30.12.18 22:42
@vertunka píše:
Hele já jsem potratila týden před svatbou, takže nebyla chut dodrzovat sestinedeli (Ale to by se Teda mělo :pankac:) a prostě jsem otehotnela ani nevím jak. Ne nadarmo se říká, že po potratu je pohnojeno.Moc moc držím palečky :hug:

Pozor na to, po potratu se říká, že je pohnojeno, ale pro revizi/kyteráž toto neplatí. Je to obrovský zásah pro tělo. Já bych se tedy naprosto neodvážila nedodržet šestinedělí z důvodu dočištění a případné infekce.

Jinak u mě revize letos v srpnu v 11tt z důvodu ZT. Další ms od zákroku přišla jako hodinky přesně 28 den. Počítej však od zákroku 4-6 týdnů, jak se uvádí. Teď v prosinci již ms nedorazila a začínám pomalu 8tt. Držím palce, aby se i u Vás opět brzy zadařilo a hlavně už bez komlikací :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.18 04:21
@Janita3 píše:
Pozor na to, po potratu se říká, že je pohnojeno, ale pro revizi/kyteráž toto neplatí. Je to obrovský zásah pro tělo. Já bych se tedy naprosto neodvážila nedodržet šestinedělí z důvodu dočištění a případné infekce.Jinak u mě revize letos v srpnu v 11tt z důvodu ZT. Další ms od zákroku přišla jako hodinky přesně 28 den. Počítej však od zákroku 4-6 týdnů, jak se uvádí. Teď v prosinci již ms nedorazila a začínám pomalu 8tt. Držím palce, aby se i u Vás opět brzy zadařilo a hlavně už bez komlikací :hug:
ano to vím že po kyretáži se nesmí. A stejně by to asi nešlo ne? Slyšela jsem že ta sliznice musí nejprve dorust aby se mimčo mělo kde uchytit. Myslím Teda. Sama tomu moc nerozumím.
  • Nahlásit
  • Citovat
4223
31.12.18 11:00

Nu samozřejmě jsou případy, kde se to podařilo i v šestinedělí a holky mají zdravá miminka. Můj názor ale je, že je to opravdu risk už kvůli infekci a přesně, sliznice musí dorůst. Hodně holek má názor, že když není vše v pořádku, tak se mimčo stejnak neuchytí, ale asi bych se takhle brzy zbláznila strachy, zda to mimčo přeci zvládne. Já jestě měla navíc komplikace, že jsem se uzavřela dříve, než měla a neodešlo vše, takže to dávání do kupy bylo trochu na déle. Hlavně jsem měla dlouho bolesti, nebylo tedy v šestinedělí na sex ani pomyšlení. Každý to má ale jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
31.12.18 18:18

Uchytit se muze i po kyretazi, ale je zvysene riziko dalsiho potratu. Takze je fakt lepsi ty 2-3 ms pockat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama