Touhy po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:01
Touhy po revizi

Milé maminky co máte podobné zkušenosti, prosim o radu. 17.12 jsem podstoupila revizi. Cca 3 dny jsem spinila a pak přišla obrovská chuť na milování. Je mi jasné že musíme cca 2 až 3 týdny vydržet a pak se zkusí zase snažit. Ale přesně po týdnu jsme s manželem provozovali lehký peting a mazlení. Já mu udělala dobře pusou a on lehce prsty. Pak cca za hodku kdy jsme šli spát tak se ke mě nahý pritisknul. Žádný sex ani zasun nebyl. Jen mu tam tak ležel. Už jsem plná zbytečných obav a nejspíš i paranoidní. Nemohlo se z tohoto mazlení nic stát? Další zklamání tak brzy po sobě bych nejspíš nezvládla. A myslím že ani moje tělo ne. Prosím o radu. Děkuji. A děkuji i za anonym. Citlivé a intimní téma.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Jannys
Kelišová 6634 příspěvků 28.12.18 12:12

:nevim: jakože tu vylíčíš Tvůj " sexuální večer " který nikterak neproběhl.
Co by se mohlo stát?Nějak mi hlava nebere co máš na mysli.Pokud k sexu nedošlo,tak co by jako mělo?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 7 inzerátů 28.12.18 12:17

Jakoze si mysli,ze z toho mazelni jsi tehotna?? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:20

Náhoda je blbec prave

Jannys
Kelišová 6634 příspěvků 28.12.18 12:21
@Anonymní píše:
Náhoda je blbec prave

Nezlob se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: náhoda jakože z mazlení KDE SEX NEBYL!
By jsi byla těhotná?Tomu snad sama nevěříš.

kam2
Závislačka 3496 příspěvků 28.12.18 12:21
@Anonymní píše:
Náhoda je blbec prave

To ti je 10 nebo co? :roll:

kam2
Závislačka 3496 příspěvků 28.12.18 12:22
@Jannys píše:
Nezlob se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: náhoda jakože z mazlení KDE SEX NEBYL!
By jsi byla těhotná?Tomu snad sama nevěříš.

Leda, že by jí oplodnily ty prsty. :lol: :mrgreen:

Jannys
Kelišová 6634 příspěvků 28.12.18 12:23
@kam2 píše:
Leda, že by jí oplodnily ty prsty. :lol: :mrgreen:

Nebo nahý manžel, který vedle ní ležel nalepený bez zásunu :mrgreen: .
Já ti nevím na někoho ty svátky mají vážně divný vliv :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7062 příspěvků 28.12.18 12:27

No tak zaprvé jestli chcete čekat po revizi jenom 2,3 týdny tak už je to stejně fuk. Má se dodržet šestinedělí a po revizi se nedoporučuje otěhotnět ještě tak 2 - 3 cykly ne týdny…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:30

Za prvé neleze vedle mě ale na mě. Sex sice nebyl ale třeba ty živý spermie ještě na něm. A mohli se dovnitř třeba třením dostat. Zakl.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44192 příspěvků 28.12.18 12:37

Možná tam přelezly po jejich nahých tělech, co vy víte :nevim: Nebo se provrtaly přes břicho. Cinkla bych hnedka k doktorovi.

Jannys
Kelišová 6634 příspěvků 28.12.18 12:38
@ugluk píše:
Možná tam přelezly po jejich nahých tělech, co vy víte :nevim: Nebo se provrtaly přes břicho. Cinkla bych hnedka k doktorovi.

Proč cinkla?
Já bych jela rovnou na pohotovost.

Jannys
Kelišová 6634 příspěvků 28.12.18 12:39
@Anonymní píše:
Za prvé neleze vedle mě ale na mě. Sex sice nebyl ale třeba ty živý spermie ještě na něm. A mohli se dovnitř třeba třením dostat. Zakl.

Než zakládat takové téma,tak si raději přečti celý google jak funguje oplodnění.
Do té doby se raději nerozmnožuj.
P.S. nemáš horečku? Protože třením vzniká teplo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:43
@Jannys píše:
Než zakládat takové téma,tak si raději přečti celý google jak funguje oplodnění.
Do té doby se raději nerozmnožuj.
P.S. nemáš horečku? Protože třením vzniká teplo.

Vím jak to funguje. Já jen že od včera mě bolí dost pravý vaječníků a motá se mi hlava. Tak jestli je možný že ty spermijky nějak prelezli.

Kukacka123
Závislačka 2831 příspěvků 28.12.18 12:44

8o bez sexu proste neotehotnis, at lezel kde lezel :mrgreen: a po revizi mas dodrzet sestinedeli. Chut snad dokazes ukocirovat kvuli svemu zdravi a dalsimu pripadnemu snazeni ne…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >