1. menstruace po revizi - tmavě hnědé špinění

Anonymní
22.12.18 13:54

1.ms po revizi

Ahoj. 5 tydnu od revize. Týden bolesti, ale žádné jiné ms příznaky. Dneska jednorazazove tmave spineni po stolici. Jinak nic. Je mi zle, motam se, jsem strasne slaba a špatně se mi divá (to jsem mela vždy první den ms). Myslite, ze mam plasit a jet ba pohotovost? Dala jsem si teple na zada a urologicky caj, kdyby to byl mocak. Ale nechci plasit, třeba přijde ms. I když nevim, vystrelujici bolesti spodku, cela pipina a ne zrovna ms bolesti…
Jak jste to měly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.12.18 14:53

Zkus pít kontryhelovy čaj.Mne to moc pomohlo.Po revizi jsem nespinila ale po pár dnech strašně bolesti.Koupila jsem si tenhle čaj a do dvou dnů jsem začala krvácet a vyšla ze mě velká sraženina.Pak normální ms.Dalsi měsíc normální ms a na kontrole vše ok.

• Citovat
  • Nahlásit
22.12.18 15:00

Ja tyden po revizi strasne bolesti podbrisku.. Jela jsem k doktorovi a ten me okamzite poslal zpet do nemocnice na antibiotika do zily, ptz jsem tam mela velkej zanet. Kdy ale prisla ms si uz nevybavuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.18 15:18

@Markéta N.V. Ja jsem ale už přes měsíc po revizi.. byla jsem dvalrst na gynde. I krvi a nic. Teď na krční jen crp 1, ale nic víc. Papirkama ph z lékárny jsem mela v moci krev. Trochu pálení, bolení po vycurani. Pak zase nic. A teď už teda humus.. slaba. Motam se, mam silene nízký tlak… a teď před svátky to moc nepřidá. A do nemocnice se mi nechce, aby si mě tam nenechali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.18 15:20
@Anonymní píše:
Zkus pít kontryhelovy čaj.Mne to moc pomohlo.Po revizi jsem nespinila ale po pár dnech strašně bolesti.Koupila jsem si tenhle čaj a do dvou dnů jsem začala krvácet a vyšla ze mě velká sraženina.Pak normální ms.Dalsi měsíc normální ms a na kontrole vše ok.

Ja jsem spinila. A teď je to přes měsíc a týden mam bolesti, pichani a divny pocit a spatny traveni. Tak se bojím, co to je… ale snad to dostanu. Ale úplně typické příznaky jako před revizi nemám.
Nechci skončit c nemocnici

• Citovat
  • Nahlásit
22.12.18 15:56

Pokud se fakt citis blbe tak jet hned dokud je cas.. Aby se ti nepritizilo a nemusela si jet zitra ci na Vanoce. Kdyby si jela dnes a nechali by si te tam, tak by te v pondeli mohli pustit domu. A treba to nic nebude a nenechaji si te tam. Ale zdravi ma clovek jen jedno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.18 16:00

@Markéta N.V. Kdyz ja jsem na pohotovosti od potratu pecena varena. Omdlivani a kolapsovy stavy. A už tam chodim nerada… říkám si, ze když mam termín ms, ze to snad bude ok. Ze snad to nic nebude…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama