1. menstruace po revizi - tmavě hnědé špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 13:54
1.ms po revizi

Ahoj. 5 tydnu od revize. Týden bolesti, ale žádné jiné ms příznaky. Dneska jednorazazove tmave spineni po stolici. Jinak nic. Je mi zle, motam se, jsem strasne slaba a špatně se mi divá (to jsem mela vždy první den ms). Myslite, ze mam plasit a jet ba pohotovost? Dala jsem si teple na zada a urologicky caj, kdyby to byl mocak. Ale nechci plasit, třeba přijde ms. I když nevim, vystrelujici bolesti spodku, cela pipina a ne zrovna ms bolesti…
Jak jste to měly vy?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 14:53

Zkus pít kontryhelovy čaj.Mne to moc pomohlo.Po revizi jsem nespinila ale po pár dnech strašně bolesti.Koupila jsem si tenhle čaj a do dvou dnů jsem začala krvácet a vyšla ze mě velká sraženina.Pak normální ms.Dalsi měsíc normální ms a na kontrole vše ok.

Markéta N.V.
Kecalka 322 příspěvků 22.12.18 15:00

Ja tyden po revizi strasne bolesti podbrisku.. Jela jsem k doktorovi a ten me okamzite poslal zpet do nemocnice na antibiotika do zily, ptz jsem tam mela velkej zanet. Kdy ale prisla ms si uz nevybavuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 15:18

@Markéta N.V. Ja jsem ale už přes měsíc po revizi.. byla jsem dvalrst na gynde. I krvi a nic. Teď na krční jen crp 1, ale nic víc. Papirkama ph z lékárny jsem mela v moci krev. Trochu pálení, bolení po vycurani. Pak zase nic. A teď už teda humus.. slaba. Motam se, mam silene nízký tlak… a teď před svátky to moc nepřidá. A do nemocnice se mi nechce, aby si mě tam nenechali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 15:20
@Anonymní píše:
Zkus pít kontryhelovy čaj.Mne to moc pomohlo.Po revizi jsem nespinila ale po pár dnech strašně bolesti.Koupila jsem si tenhle čaj a do dvou dnů jsem začala krvácet a vyšla ze mě velká sraženina.Pak normální ms.Dalsi měsíc normální ms a na kontrole vše ok.

Ja jsem spinila. A teď je to přes měsíc a týden mam bolesti, pichani a divny pocit a spatny traveni. Tak se bojím, co to je… ale snad to dostanu. Ale úplně typické příznaky jako před revizi nemám.
Nechci skončit c nemocnici

Markéta N.V.
Kecalka 322 příspěvků 22.12.18 15:56

Pokud se fakt citis blbe tak jet hned dokud je cas.. Aby se ti nepritizilo a nemusela si jet zitra ci na Vanoce. Kdyby si jela dnes a nechali by si te tam, tak by te v pondeli mohli pustit domu. A treba to nic nebude a nenechaji si te tam. Ale zdravi ma clovek jen jedno..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 16:00

@Markéta N.V. Kdyz ja jsem na pohotovosti od potratu pecena varena. Omdlivani a kolapsovy stavy. A už tam chodim nerada… říkám si, ze když mam termín ms, ze to snad bude ok. Ze snad to nic nebude…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >