Revize - co bude dál?

29.12.18 15:43

Revize - co bude dál

Ahoj holky, jdu si k Vám pro radu. Dnes je týden od revize, kdy se bohužel neobjevilo srdíčko v 8+6tt. Chci znát Váš názor, kdy je nejvhodnější doba se opět začít snažit. Doktor mi řekl, abych teď dodržovala poloviční šestinedělí a začít se snažit o další mimi až tak za 3 měsíce. Vím, že každý měsíc navíc je plus, ale cítím se fine a nejradši bych to zkusila po první MS. Někdo říká, že je to nejvhodnější doba někdo je zase proti a doporučuje počkat. Začala jsem pít i kontryhelový čaj, abych tomu trošku napomohla a bylo vše ok. Známá otěhotněla 2 týdny po revizi a nyní má 2 krásné děti a vše proběhlo bez problémů. Příští týden jdu na kontrolu ke svému doktorovi, tak to s ním proberu - ten zase doporučuje po 2. MS, tak si myslím, že mi to vyvrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

22354
29.12.18 15:46

Já bych aspoň ty dvě ms proběhnout nechala. Přece jen je to zákrok, zásah do těla.
My počkali 3 ms,3 měsíce, a vyšlo to hned,teď jsem 36 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
29.12.18 15:46

@aktekram87 nám bylo řečeno abychom vydrželi „šestinedělí“ a pokud menstruace proběhne normálně tak hned další cyklus se můžeme snažit.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15131
29.12.18 15:47

Ty 3 cykly se doporučují nejvíc. Já otěhotněla po 2 a znovu potratila. Zkusit to můžeš je to na tobě, ale čím dýl počkáš tím větší pravděpodobnost že se to uchytí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7757
29.12.18 15:49
@aktekram87 píše:
Ahoj holky, jdu si k Vám pro radu. Dnes je týden od revize, kdy se bohužel neobjevilo srdíčko v 8+6tt. Chci znát Váš názor, kdy je nejvhodnější doba se opět začít snažit. Doktor mi řekl, abych teď dodržovala poloviční šestinedělí a začít se snažit o další mimi až tak za 3 měsíce. Vím, že každý měsíc navíc je plus, ale cítím se fine a nejradši bych to zkusila po první MS. Někdo říká, že je to nejvhodnější doba někdo je zase proti a doporučuje počkat. Začala jsem pít i kontryhelový čaj, abych tomu trošku napomohla a bylo vše ok. Známá otěhotněla 2 týdny po revizi a nyní má 2 krásné děti a vše proběhlo bez problémů. Příští týden jdu na kontrolu ke svému doktorovi, tak to s ním proberu - ten zase doporučuje po 2. MS, tak si myslím, že mi to vyvrátí.

Poslechni doktora . Oni to neříkají jen tak pro nic za nic :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 15:50

My se začali snažit po první MS a hned se povedlo, ale jsem teprve na začátku, dnes 5+6, tak snad to tentokrát vyjde :srdce: Bylo nám doporučeno 2 měsíce, ale já se cítila dobře, MS přišla bez problémů, tak jsem se rozhodli to zkusit a teda nečekali, že se hned zadaří, předtím jsme se snažili rok :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10753
29.12.18 15:50

Já pockala 2ms a potom potratila. Ale těžko říct zda to bylo kvůli revizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
29.12.18 15:57

Pockej, nikdy nevis, co se muze stat.. i to telo potrebuje oddych, i kdyz se citis fajn ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7757
29.12.18 15:58
@Nyana píše:
Pockej, nikdy nevis, co se muze stat.. i to telo potrebuje oddych, i kdyz se citis fajn ;)

Přesně tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10345
29.12.18 15:59

Urcite počkej, ta doba 3 měsíce není pro srandu králíků :andel: Zkus začít brát vitamíny pro plánování těhotenství a tělo „vyčistit“ ať může příjmout zdravé díte..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4611
29.12.18 15:59

Počkali jsme na první ms a pak jsem hned otěhotněla a vše ok, dneska má 2,5 roku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 16:02

Holky diky moc. Dam na vsechny a radeji pockame :) bych si pak asi vycitala, pokud by to nedopadlo. Nejhorsi je, ze clovek dovnitr nevidi :D pocitove to muze byt ok, ale realita muze byt jina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 16:05

@Ketris
Vitaminky zobu furt :D ted jsem doplnila jeste ten kontryhelovy caj. Jeste neco doporucite nebo to staci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.18 16:06

@Ennny
Jeee tak to gratuluji, ze to tak krasne vyslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22354
29.12.18 16:06

@aktekram87 já jsem po prvním ms měřila bt ( jako předtím, měřím dlouhodobě), a teda nevim jaký byl prvním cyklus ( ms přišla po 31 dnech od revize) ale druhý byl anovulacni. Až třetí byl standartní tak jak ho mívám. A ve čtvrtém jsem otěhotněla. Od toho druhého cyklu jsem brala Inofolic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama