Adipex 75 nikoliv adipex rapid

Anonymní
19.3.21 11:26

Adipex 75 nikoliv adipex rapid

Dobrý den/ahoj, má některá z vás zkušenost s lékem na hubnutí adipex 75? všude nacházím pouze adipex rapid - který je na předpis. Již přes rok cvičím a dodržuji jídelníček na míru, bohužel kila dolů nejdou. Mám 30 kg nadváhu.
Prosím tedy zkušenosti s lékem adipex 75 nikoliv s lékem adipex retard - těch je všude dost :) Děkuji mnohokrát ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5932
19.3.21 13:02

30 kg nadváha, to by chtělo se asi i hýbat :think: k tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 13:35

@smutná máma prosím vás umíte číst nebo jste se ve škole neučili?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16137
19.3.21 13:40

Je to normální internetový podvod, žádný lék. Proto to je jen na hodně podezřeých webových stránkách.

Pokud chceš změnit svoje tělo do zdravější podoby, potřebuješ pochopit které vzorci chování je konkrétně dovedly to toho stavu ve kterém jsi, co jimi získáváš na úkor zdraví a kondice a co potřebuješ k tomu, aby si je mohla proměnit tak, aby sis přestala ubližovat tím že blbě jíš, nedostatečně se hýbeš a nejspš taky nemáš úplně kompenzovaný stres/úzkost/zátěž.

Zkus to třeba s touhle knihou

https://www.kosmas.cz/…na-12-tydnu/

Pokud se rok s něčím trápíš a nemá to efekt, tak to máš zjevně nastavené blbě, A klidně se vsadím že jádelníček bude ve skutečnosti podvýživa, která ovšem paradoxně nevede ke spalování tuků, ale klidně k jejich daleko usilovnějšímu ukládání když to jen jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:06
@Anonymní píše:
Dobrý den/ahoj, má některá z vás zkušenost s lékem na hubnutí adipex 75? všude nacházím pouze adipex rapid - který je na předpis. Již přes rok cvičím a dodržuji jídelníček na míru, bohužel kila dolů nejdou. Mám 30 kg nadváhu.
Prosím tedy zkušenosti s lékem adipex 75 nikoliv s lékem adipex retard - těch je všude dost :) Děkuji mnohokrát ;)

Prosím o zachování anonymity :kytka:
Adipex75 nebrat. Zkoušela jsem ho a účinky nebyly vůbec žádné. Jak zhubnout ti neporadím, kila se mě drží, ačkoliv mám pravidelný pohyb, stravuji se zdravě. Ale mám nějaké zdravotní problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:08
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity :kytka:
Adipex75 nebrat. Zkoušela jsem ho a účinky nebyly vůbec žádné. Jak zhubnout ti neporadím, kila se mě drží, ačkoliv mám pravidelný pohyb, stravuji se zdravě. Ale mám nějaké zdravotní problémy.

To jsme na tom bohužel stejně. Cvičím hiit 4× do týdne a bohužel se váha ani nehne ☹️

• Citovat
  • Nahlásit
5932
19.3.21 19:10
@Anonymní píše:
@smutná máma prosím vás umíte číst nebo jste se ve škole neučili?

A proč hned nasazuješ? Jen jsem chtěla napsat, že 30 kg nedá dolu zakladatelka pouze prášky, ale bylo by třeba něco k tomu dělat. Číst umím, neboj. Chtěla jsem jen poradit, jak jsem dala kila dolu já, ale asi se tu raději už rozepisovat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 19:26

@smutná máma
Pardon, ale hned na začátku je napsáno: “cvičím již rok” a vaše odpověď je: “chtělo by to cvičit”. Tak tohle mě dokáže zvednout ze židle.

• Citovat
  • Nahlásit
5932
22.3.21 09:44
@Anonymní píše:
@smutná máma
Pardon, ale hned na začátku je napsáno: “cvičím již rok” a vaše odpověď je: “chtělo by to cvičit”. Tak tohle mě dokáže zvednout ze židle.

záleží co cvičit…
je mi to líto, že tě taková věc drásá a zvedá ze židle…
chtěla jsem jen poradit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat