Agolutin

22.7.04 08:15

Agolutin

Ahoj holky,
jelikož nepřišla MS dostala jsem injekci Agolutinu. :? Za jak dlouho by měla MS přijít. Díky moc káčulkadráčulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

575
22.7.04 11:03

Po Agolutinu by měla MS přijít do 14 dnů.

Ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
22.7.04 20:09

Mě doktorka říkala že nejdýl do 10 dní. Když ne, tak naklusat na kontrolní ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.04 08:22

Ahojte, ja som bola tiez na Agolutinovej injekcii, nezabrala, ultrazvuk nepotvrdil tehotenstvo. Viete mi poradit, ako sa pokracuje v takomto pripade? Moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
6
19.10.04 15:06

Slnecnica,
myslim, ze v takovem pripade se dava jeste jedna davka, ne? Ja sama jsem to nezazila, i kdyz mam podobny problem - ja misto MS jen spinila…
Chtela jsem se zaroven zeptat, jestli se najde nekdo, kdo by po vysazeni HA nedostal prvni menstruaci, dostal agolutinovaou injekci a dalsi mesic uz to bylo v poradku. Ja mam ted strach, abych jenom necekala kazdy mesic na MS a ona neprichazela, ja si nedelala plane nadeje, ze jsem treba tehotna a pritom vubec nebude dochazet k ovulaci. Moje doktorka to chce resit az po 3-4 cyklech, jenze to pri delce 60 dni je strasne dlouha doba… Diky moc za vase zkusenosti.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
19.10.04 15:53

Ahoj Katko,
já jsem po vysazení HA nedostala menzes půl roku ani po injekci (byla jsem 2× na injekci během 14 dní a nic), z krve mi vyšly špatné jaterní testy..čekala jsem půl roku a šla na injekci a ta už zabrala. Tak nějak menstruuji dosud, chodím na injekci co cca 40 dnů abych měla aspoň nějakou mentruaci, někdy (poslední měsíc) jsem třeba jenom špinila..
Nevím čím to je, třeba mám málo krve?? Nebo mi chybí nějaký hormon?
Piju ženské čaje a snažím se být v pohodě, víc se pro to asi dělat nedá. Jo a předtím jsem brala Sarapis když ta injekce nezabrala a po měsíci (a po Sarapisu) jsem už na injekci „zareagovala“ a dostala to.
Asi jsem tě moc nepovzbudila, ale to se stává. Tobě držím palce ať nejsi takový „případ“ jako já.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.10.04 09:40

Chybějící menstruace

Ahoj,
já mám stejný problém. Skoro po 11 letech jsem vy:,–(ila antikoncepci a hrozně jsem se bálá, že se organismus nechytne a nebudu menstruovat. První menstruace naštěstí přišla, a to 34 DC. Tento měsíc jsem už 36 DC, menstruace nikde, těhotenské testy negativní, PMS už odeznívá … Nevím, co si o tom myslet. Na agolutinovou injekci se mi nechce, na únor potřebuji naplánovat dovolenou, na které bych hrozně ráda otěhotněla (to jsou iluze!!!) a nevím na kdy to naplánovat, abych byla alespoň trochu okolo ovulace. Je to na draka. Koupila jsem si včera ženský čaj, od kterého si hodně slibuju, tak doufám, že to brzo nějak dopadne.
Mějte se,
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
324
20.10.04 15:49

Agolutin nepomáhá

Čauky holky,
mám spíše takový odborný dotaz - proč (v některých případech) ani injekce Agolutinu nepomůže a menzes nepříjde? Má to nějakou souvislost s hormony nebo spíše s psychikou - stresy a tak??
Já mám asi hodně nízkou hladinu těch „menstruačních“ hormonů, když mě někdy ani na injekce nezabere nebo dostanu jenom takové slabounké špinění.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.10.04 15:51

Ahoj Jani,
ani nevis, jak ti zavidim, ze jsi tu prvni mentruaci dostala samovolne ;-) Ale pripadne injekce se neboj - mam kamaradku, ktera po vysazeni HA taky dostala prvni mesic MS se zpozdenim, druhy mesic porad neprichazela, tak ji Dr. pichla agolutin, 14 dni nic, tak si udelala test a ma 2 carky. Neboj, urcite to brzy vyjde. Ja ted cekam, jestli ms prijde nebo zase ne. Jsem asi 32. dc, na injekci se mam pripadne dostavit 40. dc… Drzim palce, Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.10.04 19:28

Katy,
děkuji za povzbuzení. Budu teda muset trpělivě čekat. Už jsem si domů přinesla i červené víno, abych ho svařila, vlezla si do horké vany a začala opět počítat 1 DC. Těhotná bych nejspíš neměla být. Podle hlenu jsem měla ovulaci 12-17 den a první nechráněný styk (jinak přerušujeme) jsem měla až 22 DC. No, uvidíme. Test jsem si dělala naposled včera a byl jednoznačně negativní.
Vůbec se mi nechce, aby do mě rval doktor nějaké chemikálie. Stejně je to paradox - nejdřív do sebe cpe ženská chemii, aby neotěhotněla a pak, aby otěhotněla. Co si ta naše těla o nás mají myslet!!!!!????
Pa,
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.10.04 19:56

Tak sláva - začala jsem samovolně menstruovat 36 DC! Jsem moc ráda. Večer jsem spala na hematitu - což je rudočerný kamínek, který stimuluje první čakru (vaječníky, dělohu atd.) a ráno jsem domlouvala svému organismu, že ho nechci uhánět - ať se rozmenstruuje jak potřebuje, ale že bych byla moc ráda, aby to bylo co nejdřív, že pak budu daleko klidnější. A 36 DC jsem si šla napustit horkou vanu, požadala jsem manžela, ať mi otevře červené víno, že si ho svařím, šla jsem na záchod a už jsem ani nestihla z něho vyběhnout, abych manžu zastavila, že už to víno není zapotřebí…
Tak doufám, že příští cyklus bude ještě kapánek kratší, než 36. Přeju všem přirozeně spuštěný menzes a nebo //.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
22.10.04 21:12

To je zajímavé, kde se dá sehnat ten kamínek? Já už jsem zkusila všechno počínaje vyvolávací injekcí (Agolutin) a konče bylinkama - extrakt z jeřábu ptačího + hektolitry ženského čaje.
Ani nevíš, jak ti tu mentruaci závidím!!! (To zní tak divně, ale opravdu).
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.10.04 23:27

Ahoj Dario,
kamínek by měl být k sehnání v každém obchodě s kamínkama. Stačí úplně maličký. Je celý černý a lesklý (vypadá jako kovový), ale má rudý vryp - proto je vhodný na první čakru a na věci spojené s krví. Já jsem si s ním několikrát léčila i žilní problémy - když mě bolely křečáky, dala jsem si kamínek do kapsy a do několika desítek minut bylo po akutní bolesti. Zní to celkem neuvěřitelně, s ostatníma kamínkama nemám tak silně pozitivní zkušenost, ale s hematitem ano. Mohla to být náhoda, ale taky nemusela…
A taky jsem si všimla jedné věci, která mě s mojí menstruací zarazila: od jakživa trpím nedostatkem železa. A odpoledne 36 DC jsem si to opět uvědomila a vzala jsem si tabletu Sorbiferu (něco jako Feronat, ale není po tom člověku špatně od žaludku). Nevím, jestli to s rozmenstruováním se souvisí, ale taky je to možné. Budu to příští cyklus sledovat.
Tak zkus i tohle. A co je vůbec nejlepší - prostě se vnitřně zklidni a zeptej se svého organismu, co se děje - proč přirozeně nemenstruuje. A poslouchej všechno, co tě napadne, i kdyby jsi měla pocit, že si ty odpovědi sama vymýšlíš. Může to být fyzická záležitost, ale také psychická - třeba se v nitru bojíš mateřství a tak jsi to podvědomě zařídila tak, že pro jistotu ani nemenstruuješ (teď kecám - jen nabízím možnosti - a omlouvám se, že píšu víc, než na co ses mě ptala, ale tak nějak mi to přichází na mysl).
Tak hodně štěstí a třeba dej vědět,
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
23.10.04 18:01

Kamínky

Ahoj Jano,
děkuji moc za odpověď, ještě bych mě zajímalo, jestli v případě, že jsem už těhotná (několik dní) nevyvolá ten kamínek potrat - mentruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
23.10.04 23:36

Ahoj Dario,
jsem přesvědčená, že kamínek potrat určitě nevyvolá. Spíš naopak.
Určitě se ho neboj.
Přeju hodně štěstí s otěhotňováním.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama