Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahoj, zrovna včera jsem sháněla MicroSun 20, na netu jsem několikrát četla, že pro malý mimča tak do 1 roku je lepší než Daylong (je to ta samá firma, ale pracuje na jiné bázi - Daylong se váže na tukové vrstvy v kůži a tu nemají malý mimča ještě vyvinutou, takže je lepší ten MicroSun) aspoň tak nějak jsem to četla a vypadalo to rozumně:) Akorát jsem ho nemohla sehnat, mají prý výpadek ve velkoskladě, ale nakonec se podařilo. Ahoj a ochraňujte drobečky, to slunko je fakt šílený!
iv-ka a Lukin 9t
Ahoj holky, vidím, že moje téma je zase in. Napíšu jen jak to s námi tehdy dopadlo. Nakonec jsem musela k doktorce, z prvního sluníčka se vyklubala ekzematická reakce na sluníčko. Mazali jsme to týden (ale po třech dnech už to bylo OK) předepsanou udělanou mastí s kortikoidama a nesměli jsme na sluníčko. Na vaše doporučení jsem koupila Daylong 16, moje doktorka to vřele schálila, že je super. Poctivě mažeme jednou denně když jdeme ven a žádná další reakce už nebyla. A to dostal malý včera i dnes od sluníčka zabrat.
No…, takže vám moooc děkuju za radu.
L.