ahojky zimní těhulky

100
10.7.04 12:02

ahojky zimní těhulky

Ahoj holčiny,

jsem nováček na stránkách, dnes jsem se zaregistrovala a hledám těhulky na pokec :P Můj termín porodu je prosinec 24.12.2004. Takže to bude vánoční dáreček.
Těším se, že se někdo ozvete.

takže zatím ahojky
romča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27
10.7.04 14:25

Ahoj Romčo,Já mám termín podle MS 21.12 a podle posledního UZ 11.12.Takže možná na Vánoce budeme doma.Jak jinak prožíváš Těhotenství?Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
10.7.04 14:34

Ahoj holky,
doporučila bych vám navštívit buď deníček Listopadky nebo prosinčátka?, nebo je tady už jedna rozjetá diskuse zimních těhulek…bude vás tam více:) Je to jen doporučo:)
Gabča a Barča 29tt od PST

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.7.04 16:33

těhule v zimě

[/s
ize]Ahojte holky, tak já mam termín 26.1.2005.Už druhé dítě v zimě.to první jsem měla 8.12.A jak jinak prožíváte těhotenstvý?

• Nahlásit
  • Citovat
100
10.7.04 22:40

ahoj Mony

Mony6 píše:
Ahoj Romčo,Já mám termín podle MS 21.12 a podle posledního UZ 11.12.Takže možná na Vánoce budeme doma.Jak jinak prožíváš Těhotenství?Monika

Ahoj Mony,

já prožívám těhotenství báječně. Už se moc těším na miminko a je to úžasný. Jsem hrozně v pohodě. Jak se máš ty, už víš co to bude, nebo to nechceš vědět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.7.04 11:45

Ahojte těhulky,ráda bych si sněkym psala,jsem tady nová.Termín mám 26.1 :P tak zatim se mějte a napište pa Hanka :D

• Nahlásit
  • Citovat
7
12.7.04 15:04

Ahoj Hanko,
tak tě vítám mezi námi, zimními těhulkami. Já mám termín 28.1.04. Už je nás tu docela dost. jak to prožíváš? Je to tvoje první mimi? Už jsi byla na ultrazvuku? hezký den.
Teri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.7.04 21:49

Re: ahoj Mony

Ahoj Mony, díky za zprávičku, moc mě potěšila. Těhotenství prožívám skvěle. Na začátku jsem sice trpěla nevolností (žaludek na vodě - celý den), ale to naštěstí asi ve 3.měsíci přestalo. Jinak si to moc užívám. Příští týden v pondělí jdu na ultrazvuk, a tak se nemůžu dočkat, že toho svýho mrňouska zase alespoň uvidím, když ho ještě necítím. :wink: Taky se dozvím výsledky testů (genetika), doufám, že budou v pořádku. Potom už bych si ráda pořídila nějaký ten obleček.
Co ty, už máš pohyby, nebo taky ještě ne.
Zatím se měj a těším se na další zprávičku. Romana

romda píše:
Mony6 píše:
Ahoj Romčo,Já mám termín podle MS
21.12 a podle posledního UZ 11.12.Takže možná na Vánoce budeme doma.Jak jinak prožíváš Těhotenství?Monika

Ahoj Mony,

já prožívám těhotenství báječně. Už se moc těším na miminko a je to úžasný. Jsem hrozně v pohodě. Jak se máš ty, už víš co to bude, nebo to nechceš vědět?
  • Nahlásit
  • Citovat
100
12.7.04 22:54
Gabinka píše:
Ahoj holky,
doporučila bych vám navštívit buď deníček Listopadky nebo prosinčátka?, nebo je tady už jedna rozjetá diskuse zimních těhulek…bude vás tam více:) Je to jen doporučo:)
Gabča a Barča 29tt od PST

Ahoj Gabčo,

nemůžu najít deníček listopadky nebo prosinčátka, můžeš mě nasměřovat. Díky Romča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
13.7.04 08:20

Ahoj Romčo,
připoj se k nám do diskuse zimní těhulky, už je nás tam docela dost. Nikoho s tak krásným vánočním termínem tam ještě nemáme, to je asi opravdu ten nejkrásnější dárek pod stromeček :) Já jsem ve 12tt a kromě hrozné únavy a občasné nevolnosti mě žádné problémy netrápí. V pátek jdu na ultrazvuk kvůli genetice, tak se zaroveň moc těším, že toho prcka zase uvidím, a zároveń se trochu bojím, aby bylo vše v pořádku. Ty jako zkušenější to asi budš vědět, za jak dlouho ti řeknou výsledky genetiky po odběrech?
Měj se mo fajn a ať už brzy to své mimi citíš.
Teri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
13.7.04 12:12

Ahoj zimní maminky,
náš termín je 12. 12., takže vlastně také pod stromeček. Miminko už se uvelebilo, úplně přestaly předcházející strašlivé nevolnosti i občasné silné bolesti v podbřišku, takže snad začnu už místo hubnutí nabírat :D . Teď mě naopak dělá starosti, že je mimi úplně v klidu, potichu a bez pohybů (zatím :wink: ) si roste a já nemám jak zkontrolovat, že je v pořádku. Ale určitě je, když se položím na záda, cítím ten kopeček v bříšku :lol: Je to teď asi ta nejkrásnější doba těhotenství, bříško je tak malinkaté, že vůbec není patrné, hlavně v šatech, a přitom je mi úžasně dobře. A tatínek jak je na nás hodný, s miminkem mluví a mě tak krásně hýčká :oops:
Takže, nerada bych to zakřikla, ale na všechno těžší z 1. trimestru jsem úplně zapomněla a jen si užívám…
Máte to někdo podobně krásné?
Pohlazení bříškům
Tutu + mimi 18 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.04 13:24

Zdravím všehcny těhulky a jejich bříška, zrovna dnes jsem byla na kontrole, moc jsem se těšila až uvidím drobečka. Miminko hodně vyrostlo, naposledy když jsem ho viděla mělo jen 5,5 cm a teď už má 18cm a je moc krásný. Termín porodu máme 18.12.04 , takže budeme mít taky krásný dáreček pod stromeček. Dnes mi také dělali odběry na genetické vady, tak doufám že to dobře dopadne a mimísek bude v pořádku. Příští týden snad už budou výsledky. Mám strach ale zároveň doufám že to dobře dopadne…

Mějte se moc krásně a opatrujte sebe i ta svoje zlatička v bříšku
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
100
13.7.04 13:37
Felca píše:
Ahoj Romčo,
připoj se k nám do diskuse zimní těhulky, už je nás tam docela dost. Nikoho s tak krásným vánočním termínem tam ještě nemáme, to je asi opravdu ten nejkrásnější dárek pod stromeček :) Já jsem ve 12tt a kromě hrozné únavy a občasné nevolnosti mě žádné problémy netrápí. V pátek jdu na ultrazvuk kvůli genetice, tak se zaroveň moc těším, že toho prcka zase uvidím, a zároveń se trochu bojím, aby bylo vše v pořádku. Ty jako zkušenější to asi budš vědět, za jak dlouho ti řeknou výsledky genetiky po odběrech?
Měj se mo fajn a ať už brzy to své mimi citíš.
Teri
:P
ahoj Teri,
děkuji za zprávičku. Ráda se do diskuze zimních těhulek připojím. Zrovna jsem v práci a užívám si obědové pauzy, a tak jsem si řekla, že se kouknu co se děje na emiminu.
Mě říkali, že výsledky budou do týdne. Já jdu pro výsledky teď v pondělí 19.7. (ale dělali mě je před 14.dny, byla jsem na dovolené, tak jsem nemohla dřív), tak doufám, že to bude ok. Taky se nemůžeme s manželem dočkat, že zase uvidíme našeho mrňouska. Je to skvělý, když vidíš jak se tam mrská, viď?
Jinak kromě toho, že mě dnes příšerně bolí hlava a záda je vše ok. :lol:
zatím se měj a držím pěstičky, aby ti výsledky dopadly dobře.

Romča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
13.7.04 13:46

ahoj tutu

tutu píše:
Ahoj zimní maminky,
náš termín je 12. 12., takže vlastně také pod stromeček. Miminko už se uvelebilo, úplně přestaly předcházející strašlivé nevolnosti i občasné silné bolesti v podbřišku, takže snad začnu už místo hubnutí nabírat :D . Teď mě naopak dělá starosti, že je mimi úplně v klidu, potichu a bez pohybů (zatím :wink: ) si roste a já nemám jak zkontrolovat, že je v pořádku. Ale určitě je, když se položím na záda, cítím ten kopeček v bříšku :lol: Je to teď asi ta nejkrásnější doba těhotenství, bříško je tak malinkaté, že vůbec není patrné, hlavně v šatech, a přitom je mi úžasně dobře. A tatínek jak je na nás hodný, s miminkem mluví a mě tak krásně hýčká :oops:
Takže, nerada bych to zakřikla, ale na všechno těžší z 1. trimestru jsem úplně zapomněla a jen si užívám…
Máte to někdo podobně krásné?
Pohlazení bříškům
Tutu + mimi 18 tt

Ahoj Tutu,

já mám termín 24.12.2004, zatím :lol:, uvidíme jaké budou změny, a musím říct, že to mám velmi podobné jako ty. Nejdříve mě nebylo 2× nejlépe - klasika - nevolnosti, zácpa atd., ale teď si to moc užívám. Manžílek je taky zlatej, musím stále odpočívat, hodně mě pomáhá a moc se těší na mrňouse. Po tom co jsem těhotná jsem se strašně zklidnila a jsem hrozně v pohodě. Mě už teda (konečně) bříško vidět je. Do kalhot, který nejsou pod pupík se už vůbec nevejdu, ale je to kráááááása.
užívej si dál svého bříška a mimi a a ať všechno dobře dopadne.
ahoj Romča a kvído

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
13.7.04 13:50

Ahoj holky,
taky se hlásím mezi zimní těhulky. Termín mám stanoven na 12.12., ale podle ultrazvuku to bude minimálně o týden později, tak že dárek přímo pod stromeček se taky nedá vyloučit :D
Musím říct, že mám také pěkné období. Já jsem tedy nijak výrazně netrpěla ani v prním trimestru, ale teď je mi vážně báječně. Včera jsem to prozradila v práci a všichni koukali jak blázni, protože na mě není nic vidět. Bříško mám zatím hodně malé, cítím ho spíš, když si lehnu na záda. Kalhoty jsou mi sice už povětšinou hodně těsné, ale já jsem vždycky byla hubená, tak že to moje „ztloustnutí“ není zatím nic moc. Tenhle týden se bojím, že se mi ozvou z genetiky, protože jsem minulý týden byla na odběru krve. Výsledky trvají 3 týdny, ale při špatných výsledcích se prý ozvou za týden. Doudám, že se mi nikdo neozve a všechno dobře dopadne :) Už se těším, jake se vrhnu na nakupování oblečků pro mimi a půjdu se podívat i na kočárky.
Tak si to holky hezky užívejme a všem, kteří ještě nemají výsledky testů, držím palce!
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama