Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
To zvládnu. Akorát nevím kde to zvážím 😀 😀 :grinn
ing:nemám doma váhu 🙄 😀 😀
@Olina95 píše:
Upozorňoval mě jen že ten zázvor, lepší 50g jestli to dáš chuťově, ale s tím goji vždy jen těch 25, nepřidávat. Doufám že ti to pomůže stejně jako nám. Každý kdo byl ochotný to zkusit z mého okolí v tom našel nějaký efekt. Jsou ale i tací co neskousnou ten zázvor no..
@Denii1212 Tak to nevím
nerada bych aby se ti to prodražilo váhou
třeba ti ji půjčí sousedka, nebo to už dáš od oka no..
se to taky nepo
Za mě je to v té úzké litrové termosce asi 1,5 cm na výšku goji. Zázvor je to asi nožička tlustá 2 cm délka 5cm. asi zhruba. Nezapomeň zázvor oloupat a stačí nakrájet na menší kousky, strouhat nemusíš
Super tak moc děkuji!!! ????????????????
@Olina95 píše:
@Denii1212 Tak to nevímnerada bych aby se ti to prodražilo váhou
třeba ti ji půjčí sousedka, nebo to už dáš od oka no..
se to taky nepo
Za mě je to v té úzké litrové termosce asi 1,5 cm na výšku goji. Zázvor je to asi nožička tlustá 2 cm délka 5cm. asi zhruba. Nezapomeň zázvor oloupat a stačí nakrájet na menší kousky, strouhat nemusíš
Jestli máš podezdření na nějakou intoleranci, nejčastěji to může být lepek nebo mléko, tak zkus přísně držet dietu cca 14 dní, možná ti to pomůže.
Pít jen čistou vodu nebo čaje.
Můžeš mít přemnožené nějaké kvasinky, zkus brát probiotika, vitamín B, C, zinek.
Nemáš jiný prací prášek? co prát oblečení a ručníky v jemném prášku pro miminka, žádné aviváže.
Pupínky co nejméně nípat, zanícené vydezinfikovat.
Zkusím vyřadit na delší dobu všechny mléčné výrobky a výrobky s lepkem
Probiotika jsem zkoušela.
Používám lenor ale mohla bych zkusit pro miminka to je dobrý nápad! Děkuji moc ![]()
@Anonymní píše:
Jestli máš podezdření na nějakou intoleranci, nejčastěji to může být lepek nebo mléko, tak zkus přísně držet dietu cca 14 dní, možná ti to pomůže.
Pít jen čistou vodu nebo čaje.
Můžeš mít přemnožené nějaké kvasinky, zkus brát probiotika, vitamín B, C, zinek.
Nemáš jiný prací prášek? co prát oblečení a ručníky v jemném prášku pro miminka, žádné aviváže.
Pupínky co nejméně nípat, zanícené vydezinfikovat.
@Denii1212 píše:
Zkusím vyřadit na delší dobu všechny mléčné výrobky a výrobky s lepkem
Probiotika jsem zkoušela.
Používám lenor ale mohla bych zkusit pro miminka to je dobrý nápad! Děkuji moc
Držím palce, ať přijdeš na to, čím to je.
Jeden čas jsem měla tak ošklivá záda a i výstřih - samé pupínky, že jsem odmítala vůbec k vodě v plavkách.
Nevím ale co vlastně pomohlo, držela jsem opravdu tu dietu přes měsíc - mléko a mléčné výrobky jsem vynechala zcela, ani žádné ty bezlaktózové, pečivo a těstoviny také bezlepkové. A jiný prací prášek. Dnes už tedy tak přísnou dietu nedržím, mléko omezuji co nejvíce, nejím běžné pečivo, pouze bezlepkové, ale třeba těstoviny si dám normální nebo někdy pizzu… Řekla bych, že se tělo trochu pročistilo.
+1 Nonacne - https://nonacne.cz již po měsíci užívání u dospívající dcery viditelné zlepšení akné, roky mám problémy s per. dermatitidou, proto jsem začala užívat i já (poté, co jsem viděla výsledek u dcery) a rovněž já nyní pleť bez defektů
Příspěvek upraven 06.05.26 v 16:35