Alergie na lepek či celiakie?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2346
22.7.12 01:10

@gabkalezakova Chudatko male, snad se priste podari, malej je opravdu sikovnej! L.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5052
25.8.13 21:13

Oživuji diskusi s dotazem.

Mám 7m dceru, právě jsme se vrátili z dovči kde jsem jí ke snídani, obědu a večeři dávala pravidelně kus rohlíku nebo chleba (v jídelně), aby jsme se najedli a ona nedělala povyk, vždy to ožužlala, ale kus zbaštila. Jinak jídlo skleničky + UM. Pila stejně jako doma a kadila mi 2× denně normální stolici. Doma má tuhý bobek a kolikrát kadí obden. Nijak se nekroutí, žádná vyrážka, zuby nerostou. Tak mně napadlo zda nemůže mýt alergii. :think: V rodině nic takového nemáme žádnou alergii z obou stran.

Dočetla jsem se, že se alergie nebo celiakie projevuje mimo jiné častější až průjmovou stolicí. Prosím může se jednat v tomto případě o alergii na lepek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
25.8.13 21:26

Mě by osobně znervózňoval spíš ten tuhý bobek doma

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek