Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@gabkalezakova Chudatko male, snad se priste podari, malej je opravdu sikovnej! L.
Oživuji diskusi s dotazem.
Mám 7m dceru, právě jsme se vrátili z dovči kde jsem jí ke snídani, obědu a večeři dávala pravidelně kus rohlíku nebo chleba (v jídelně), aby jsme se najedli a ona nedělala povyk, vždy to ožužlala, ale kus zbaštila. Jinak jídlo skleničky + UM. Pila stejně jako doma a kadila mi 2× denně normální stolici. Doma má tuhý bobek a kolikrát kadí obden. Nijak se nekroutí, žádná vyrážka, zuby nerostou. Tak mně napadlo zda nemůže mýt alergii.
V rodině nic takového nemáme žádnou alergii z obou stran.
Dočetla jsem se, že se alergie nebo celiakie projevuje mimo jiné častější až průjmovou stolicí. Prosím může se jednat v tomto případě o alergii na lepek?