Alimenty na složenku

704
17.2.12 15:52

alimenty na složenku

Ahoj holky,
chci se Vás zeptat: Otec mojí dcery mě zasílá alimenty složenkou, jde mi o následující: Složenku vždy posílá 13 nebo 14 v měsíci a mě ta složenka dorazí vždy až 18 nebo taky 20 dne v měsíci. Co s tím na té poště 5 dní dělají mi není jasné. Na poště mi bylo řečeno, že je to tak v pořádku. Nemá některá z Vás s tímto zkušenost? Měla jsem za to, že áčková složenka má být doručena do dvou dnů. Ještě k tomu je to jenom po Praze. Díky za Vaše zkušenosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1438
17.2.12 16:08

Mám pocit, že pošta má na to 3 pracovní dny ode dne podání, přičemž může mít určený nějaký čas, od které se jako den podání počítá až následující pracovní den. Takže tři dny jsou v pohodě, pokud se do toho připlete i víkend nebo pokud je složenka podána pozdě, tak se to může protáhnout i na ty 4-5-6 dní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.2.12 16:36

Posta ma na to ze zakona deset dni… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin