Alli

472
20.5.10 22:21

Alli

Jak jistě víte, zítra a pozítří je na Alli akce -50%. Proto by mě zajímalo, zda s tímto přípravkem na hubnutí máte někdo nějakou zkušenost. Mamča by si to ráda koupila, tak jestli ji od toho neodradit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
21.5.10 02:39

No to by mne taky zajímalo.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8273
21.5.10 07:54

Alli je na principu léků,které nevstřebávají tuky do těla.Takže tělo přijímá méně tuků,tzn. váha jde dolů.Riziko u tohoto používání je,že se nevstřebávají vitamíny rozpustné v tucích v míře,kterou tělo potřebuje.Příbuzná užívala léky na podobném principu,které jí napsal gynekolog,stály docela dost peněz,ale co by pro krásu neudělala :-D Pokud snědla více tuků,tak jak je tělo nevstřebalo,tak měla průjem,problém doběhnout na ono místo včas :lol:
Myslím,že jako berlička to částečně účinné je,ale ne dlouhodobě.Spíš jako popud,nastartování hubnutí,např. zhubnout 5 kg a potom vysadit a stravou a pohybem udržovat váhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.10 07:58

Ahojky,
raději anonym. Manžel by mě zabil, kdyby zjistil, že jsem si ho koupila :lol: :oops: :lol: .
Jsem takový testovací panák, kvůli mamině, která ho chtěla koupit, ale prý na něj nemá.
Takže má zkušenost…
Užívala jsem 3 x denně, jedla jsem tak jako normálně, občas s odpuštěním jako prasátko :oops: - neodpustila jsem si ovárek a podobné mňamky a alli na mě nezapůsobil vůbec :nevim:
Možná proto, že jsem pročištěná díky jiným produktům, nebo možná proto, že to prostě nefunguje. Když jsem ho kupovala, tak mi lékárnice řekla, že když budu jíst nevhodná jídla, tak budu mít olejovitý průjem - já neměla vůbec nic. Takže za mě - jsou to vyhozené peníze.
Ale taky hodně záleží na tom, že každý organismus je jiný, tak to možná nefungovalo jen na mě :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
175
21.5.10 09:45

Ahoj Pett1, kde mají tu akci -50%? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
21.5.10 10:48

Já myslím, že všude. U nás v lékárně tedy určitě, ale je to akce výrobce Alli, takže by to snad mělo být u všech prodejců. Zkus lékárnu u vás, jinde se to stejně neprodává.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
21.5.10 11:47

Ahoj,
tak já si myslím že Alli je další výrobek na kterej se nachytá zase několik stovek lidí,protože kdyby takové věci fungovaly,tak neexistuje obezita a neřešila by se naše čím dál větší žravost a tloustuntí :twisted:
jinak jsem byla před dvěmi dny v lékarně,moje mamka by je taky chtěla zkusit,no cena katastrofa cca 42 tbl.cca 850,– a něco kolem 80ti tabletek kolem 1100,– no a lékarnice k tomu dodala,že by ji taky zajímalo ve kterých lékárnách bude ta sleva…jelikož oni jako lékarna žádnou poskytovat nebudou-by prodělali… a od výrobce žádnou nedostali,tak nevím… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
21.5.10 11:54

někde jsem četla, že spousta lékařů se přiklání k názoru, že podobné výrobky jsou jenom šméčko, je to obyčejný placebo, způsob, jak vytáhnout z lidí peníze. Pokud chce někdo zhubnout, tak jediná možnost je dietní jídelníček a cvičení, žádné zázračné tablety, při kterých by člověk zhubnul, aniž by musel cokoli dělat, neexistují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
21.5.10 15:34

Tak u nás v lékárně ta akce je, mají cca 40 tablet přes 400 a 80tablet přes 600Kč .. právě jsem si říkala, že musím kouknout do nějakých diskusí, že kdyby jo, tak že bych si tam zaběhla. Jako cvičím, jím trochu míň, pomalu jde něco málo dolů, ale obávám se, že se to zastaví, že tohle by trochu pomohlo, tak nevím, no kouknu ještě někam na diskuse. Ale jak píšete, obávám se, že je to další reklamní tahák …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
21.5.10 16:21

No holky, v lekárnach DR. Max je ta akce určitě, včera tam měli upoutávky. Placebo to určitě je, ale na mě to tak zabírá. Když vím, že jsem do něčeho investovala, tak se prostě omezím v jídle sladkýho.
Loni jsem takhle jedla taky nějaký prášky, ale už si nevzpomenu na název a pomohlo to.. asi 6kg dole. Nicméně mám problém váhu pak udržet :roll: . Ale pomalu mi končí rodičák, tak snad pak bude víc času chodit cvičit a v práci snad nebudu tak rozežraná :-D

• Nahlásit
  • Citovat
8273
21.5.10 16:35

Znám holčinu z lékárny,zhubla skoro 30 kg.Když jsem se jí ptala jak,tak říkala tvrdý jídelníček + cvičení.Také padla otázka na léky a přípravky na hubnutí.Je jak se říká u zdroje,nemá problém s ničím-a říkala,že je to tahání peněz z kapsy,že nic takového neměla.A že oni jako lékárníci si vždy mnou ruca po novém roce,před létem + podobné akce. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
21.5.10 16:42

Lasičko, já netvrdím, že jsem zhubla jen po těch práškách, tak naivní nejsem, ale na mě prostě platí to placebo a když už nemám tu pevnou vůli, tak holt teda investuju peníze do placeba. Je jasný, že ani léky nejsou samospasitelný a bez úpravy jídelníčku nebo cvičení se prostě szhubnout nedá. Ale já bych tak chtěla mít vel. 36 nebo 38 :-D

• Nahlásit
  • Citovat
8273
21.5.10 17:54

Jeleno,ale je to drahý placebo.Když se snažím zhubnout :lol: tak si radši dávám cíle s konkrétním dárkem.Takže za určitá kilča nové botasky,za další plavky…ale letos nemám snad žádnou pevnou vůli,nějak odešla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
21.5.10 18:05

No právě, tohle všechno já vím, ale já neumím ty finance odkládat až na potom a pevnou vůli já prostě nemám a nikdy jsem neměla, touha po sladkým je prostě bohužel silnější. Ale Alli si nekoupím, manžel by mě asi už přizabil, tak holt budu mít stále vel. 42 a velkej zadek a boky.
Jediný, co mi manžel „dovolil“ nebo spíš schválil, je orbitrek a už se na něj mooooooc těším

• Nahlásit
  • Citovat
338
21.5.10 21:28

alli

Ahoj holky,

tak Alli rozhodně není placebo! Je to jediný lék na hubnutí s jednoznačně prokázaným efektem. Funguje na principu omezení vstřebávání tuků ze střeva - takže kdo přibírá hl. ze sacharidů - tam bude mít efekt menší.
Jenže podle příspěvků tady - to vůbec není lék vhodný pro vás - kdo má velikost 42 určitě nesplní indikační kriteria pro užívání tohoto léku. Obezita je BMI 30 a více.
Jinak Alli je volně prodejná slabší varianta léku Xenical - takže pokud je pro někoho sAlli slabé, jen zvážení právě Xenical.
A akce je jen v pátek a v sobotu. Pak zase za plnou cenu.
A bez cvičení a úpravy jídelničku to nepůjde.

Petit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama