Ani jeden zub v roce

162
1.8.13 13:04

Ani jeden zub v roce

Ahoj. Malý byl rok a ještě nemá ani jeden zub, furt to vypadá jako že jo..asi od 4 měsíců, slintá, furt si rve něco do pusy ale ani náznak že by aspon jeden vylezl.Je tu maminka která má taky mimčo v roce i dýl bezzubý?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6809
1.8.13 13:06

Ja, a nejsem sama, bud v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
1.8.13 13:07

Muj synovec mel prvni zub az kolem roku, vydrz:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
1.8.13 13:08

Ano malému narostl první zub dva týdny po prvních narozeninách, bud v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
1.8.13 13:10

No už si právě myslím, že sme extrém :)i mý kamarádky holka má v 5 měsících 2 zuby a normálně děti co znám kolem těch 7 měsíců..a všichni se hrooozně divěj že v roce nemá zub no.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
1.8.13 13:13

1. zub den před prvními narozkami a v době kdy jiné děti „hubu plnou zubů“, my stále svý 4 jedničky. :mrgreen: Bylo mu 20 měsíců, když se konečně rozrostly i o dvojky.. Já měla první zub ve 14ti měsících, ale je pravda, že jsem byla i nedonošená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
1.8.13 13:15

Tak zrovna tenhle druh „opožděnosti“ mi u staršího nevadil ani v nejmenším - aspoň jsem nemusela řešit případnou škodlivost večerního a případně nočního mlíka. U mladšího taky nijak napjatě nečekám. V půl roce nemá ani jeden a když mu to ještě aspoň půl roku vydrží, zlobit se nebudu, ještě by mi chtěl okusovat prsa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
1.8.13 13:19

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
1.8.13 13:19

Kamarádčin syn také neměl v roce ani jeden :).

• Nahlásit
  • Citovat
kerrankin
1.8.13 13:20

Dceři vyrostlo kolem roku těch osm předních zubů a už čtyři měsíce má pořád jenom je. Už mě to trochu začíná štvát, protože mi přijde, že na kousání by se jí ty stoličky už fakt hodily. Ale zase si říkám, že starší to bude líp snášet… :think:

• Citovat
  • Upravit
2666
1.8.13 13:24

Betynce vylezl první zub ve třinácti měsících. Ted jí bylo v dubnu šest, kamarádky stejně stará holčička už má dva zoubky vypadlé a Betynce se ještě ani nehýbou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
1.8.13 13:25

První synovi narostl ve 14ti měsících, hned po něm dalších 5 a teď dlouho nic a zase jeden. Takže skoro v roce a půl má jen 6 a půl zubu :mrgreen: Dr. říkala, že je to v pohodě a vůbec se tim nemám stresovat-že mu pak aspoň déle vydrží :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
1.8.13 13:39
@Liszane píše:
Takže skoro v roce a půl má jen 6 a půl zubu :mrgreen: Dr. říkala, že je to v pohodě a vůbec se tim nemám stresovat-že mu pak aspoň déle vydrží :mrgreen:

Ale na to kousání by se hodily, nepřijde ti? Já ji vždycky pozoruju, jak se něo snaží rozžmoulat jazýčkem nebo nahlodat těma předníma, a je mi jí líto. Třeba červený meloun.

• Citovat
  • Upravit
42
1.8.13 13:50

Naše malá měla první zub v 16 mesících. Teď má 18 mesícu a má 9 zubů a další jí rostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
1.8.13 13:50

Naše malá měla první zub v 16 mesících. Teď má 18 mesícu a má 9 zubů a další jí rostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama