Bolí zub, co dělat?

152
1.8.13 09:09

boli zub, co delat?

Zdravím, dnes se mi ulomil kus zubu a odkryl citlivou část. Bolí to jako blázen, že jak jsem v kreci, tak mi bolí i za krkem. Jenže jsem v práci, moc možností nemám, budu tu do večera. Léky nevím který muzu na lék coxil, aby se to nějak netento. Vyplach pusy slanou vodou mi podrazdil i jiný zub. Už se mi bolest přenáší do spánku a ucha. Poraďte prosím co delat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3831
1.8.13 09:13

Vzít si propustku a jít k zubařce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
1.8.13 09:13

K zubari, co jineho, pokud nemuzes odejit z prace, tak holt vecer na pohotovost, daji ti tam docasnou pombu, aby byl zub zakryty a bytecne se nedrazdil, nez dojdes k zubari. Pokud to tolik boli, mas zrejme otevreny kanalek, takze tam zrejme rovnou dostanes i umrtvovaci vlozku, ktera zabere behem nekolika dnu, u zubare ti pak uz mrtvy zub vyvrtaji, kanalek zaplni a bude dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23862
1.8.13 09:15

Jedině se vykašlat na práci a jít k zubaři. Zuby jsou nejhorší bolest a stejně pak nebudeš moc ani pracovat jak budeš tou bolestí ochromená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6741
1.8.13 09:17

Hodně pomáhá na bolavej zub hřebíček, nebo také česnek, odvar nebo dát přímo do rány…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13648
1.8.13 09:17

Seber se z práce a jdi k zubaři. případně pokud nejsi těhotná, tak můžeš zkusit Ibalgin nebo nalgesin na utlumení bolesti. ale zubař to jistí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
1.8.13 09:22
@brumi píše:
Hodně pomáhá na bolavej zub hřebíček, nebo také česnek, odvar nebo dát přímo do rány…

uááá, jsem se orosila :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
1.8.13 09:24

Nu je to těžký, protože ten coaxil beru z nervů ze šéfa a tak mám strach se zmínit. Ale zjevně budu muset. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:27

@pajinka256 čím déle dorazíš k zubaři tím to bude horší, zaneseš si tam akorát bordel když to řeknu polopatě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
1.8.13 09:28

Rozkousat hrebicek na zdrave strane a pak jej prehodit do mista kde te to boli, opravdu funguje :palec: i v tech nejhorsich bolestech, kdy prasek nezabral.

Jinak jak radi holky, rychle k zubari.

• Nahlásit
  • Citovat
28884
1.8.13 09:29
@pajinka256 píše:
Nu je to těžký, protože ten coaxil beru z nervů ze šéfa a tak mám strach se zmínit. Ale zjevně budu muset. :nevim:

8o na neodkladnou lékařskou pomoc máš nárok. Zbytečně si ještě ty nervy přiděláváš. Zavolej zubařovi, domluv se s ním, oznam to šéfovi a běž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6741
1.8.13 09:33

@Gladys tojo ale fakt to parádně pomáhá, sama mám se zuby velké problémy a momentálně tři stoličky z poloviny ulomené, tudiž hodně často bolavé, když vezmu jedno nebo druhé bolest zmizí za chvíli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
1.8.13 09:36

Výborně, šéfová má problémy a nervy s počítačem, takže me nezaskoci, šéf to tu sám nezvládne, takže je nemyslitelné abych tu nebyla. Jsem prostě v p…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6741
1.8.13 09:38

@pajinka256 tak co o něco později až si á šéfová pc do kupy? to ji přece nezabre celý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
1.8.13 09:38
@brumi píše:
@Gladys tojo ale fakt to parádně pomáhá, sama mám se zuby velké problémy a momentálně tři stoličky z poloviny ulomené, tudiž hodně často bolavé, když vezmu jedno nebo druhé bolest zmizí za chvíli

a k zubaři nejdeš? :nevim: Já jsem měla taky dvě ulomené, vykašlala jsem se na to… Způsobila jsem si tím o několik měsíců neskutečné bolesti, jak se to hezky prohlodalo kanálkama, nemluvě o tom, že to stálo poměrně dost peněz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama