Aplikace na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kailem
Povídálka 31 příspěvků 23.11.18 14:51
Aplikace na hubnutí

Ahoj,
můžete mi prosím doporučit nějaké aplikace, které pomáhají při hubnutí :oops: např. počítání kalorií, plán tréninku, jídelníček, hlídání pitného režimu atd.
Nejlépe v češtině 8)

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7111 příspěvků 23.11.18 14:54

Já používala akorát kalorické tabulky, tam si zapisuješ vše co si za den snedla a vypila a ono ti to vypočítá jestli jíš málo, hodně jestli máš dost sacharidů, bílkovin atd, takže podle toho se pak dá dobře upravit jídelníček :) a na cvičení jsem pouzivala takové ty 30 dení výzvy, tam je fajn že se začíná zlehka a přitvrzuje a můžeš se zaměřit buď na partie co potřebuješ shodit, zpevnit nebo na celé tělo :)

lachtanice86
Kelišová 6934 příspěvků 23.11.18 14:57

Kaloricketabulky.cz

Kailem
Povídálka 31 příspěvků 23.11.18 15:11

@Kriss Tina
Díky za tip, určitě se podívám :)

Bábrdl
Generální žvanilka 22108 příspěvků 23.11.18 15:36
@Kailem píše:
Ahoj,
můžete mi prosím doporučit nějaké aplikace, které pomáhají při hubnutí :oops: např. počítání kalorií, plán tréninku, jídelníček, hlídání pitného režimu atd.
Nejlépe v češtině 8)

Existují kalorické tabulky
Nebo teď nově je aplikace Zdravě a aktivně.

Nechci tě odrazovat, ale z mých kamarádek, když některá něco takového zkoušely (a nejen aplikace, placené aplikace, hubnutí s náramkem, ale i různé kúry a metody), tak zhubly jen ty, co si objednávaly krabičkovou dietu. (Ty co „krabičkovaly“ doma podle knížky stejně nevydržely).

Mort1
Povídálka 18 příspěvků 23.11.18 16:18

Zkus Samsung Health. Osobně mám Ťamaťung Note 4 a ta apka počítá kolik kroků nachodím , eviduje váhá, spánek, srdeční tep, kolik jsi toho vypila, co jsi snědla. Jsou tu různé výzvy a porovnání s uživateli po celém světě. Detekuje cvičení, ať už třeba procházku, jízdu na kole, denně tě nabádá k aktivitě. Appka funguje na mobilech Samsung Galaxy 4 a vyšší a Note 3 a vyšší. Nepřemýšlela jsi třeba o nějakém fitness náramku? Já mám Xiaomi MiBand 2 a je k tomu appka která taky dokáže hlídat hodně věcí. Cena náramku je dnes kolem 500 MiBand 3 do 1000 Kč.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7111 příspěvků 23.11.18 16:21

@Mort1 jestli nemá Samsung tak je jí apka k ničemu, ale spousta značek už má svoji apku podobnou. Já mám Huawei, ta měří kroky, spálené kalorie a možná i další věci, ale moc důkladně sem to nezkoumala :lol:

Mort1
Povídálka 18 příspěvků 23.11.18 16:25

Bohužel zadavatelka nenapsala co má za mobil, pak jsou nějaké rady těžké. Osobně jsem zmínil to co nabízí vyšší řada samsungů. A nebo Xiaomi.

Uživatel je onlineFiducia
Generální žvanilka 24530 příspěvků 23.11.18 17:05

Kalorické tabulky jsou dobré, používám od léta a bezbolestně jsem zhubla jsem 12 kilo :dance:
Nezazněla aplikace Google fit

Kailem
Povídálka 31 příspěvků 23.11.18 18:42
@Mort1 píše:
Bohužel zadavatelka nenapsala co má za mobil, pak jsou nějaké rady těžké. Osobně jsem zmínil to co nabízí vyšší řada samsungů. A nebo Xiaomi.

Mám Lenovo 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >