Asentra a Mirzaten

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roosse25
Nováček 6 příspěvků 19.02.17 21:10
Asentra a Mirzaten

Ahoj holky, prosím potřebuju radu.Beru asentru 50mg 1 tabletu ráno a půlku odpoledne a večer Mirzaten 15mg. Jenže dnes odpoledne jsem si zapomněla vzít půl tabletky a zvala jsem si jí až v 18hodin. V kolik myslíte že si můžu vzít Mirzaten? Vůbec netuším jaký má být od léků hodinovej odstup :think:

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 19.02.17 21:19

Myslim, ze stejnou ucinou latku muzes po 6h a jinou po 3h. Ale MYSLIM! Nevim, jak je to s timhle druhem leku. Ja vrala Sertralin 3×1, Neurol 2×1 a na noc Hypnogen a prezila jsem vez otravy :mrgreen:… A hlavne bez zavislosti :mrgreen:

Roosse25
Nováček 6 příspěvků 19.02.17 21:35

Dobře, děkuji… :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >