Reklama

Asentra a Mirzaten

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roosse25
Nováček 6 příspěvků 19.02.17 21:10
Asentra a Mirzaten

Ahoj holky, prosím potřebuju radu.Beru asentru 50mg 1 tabletu ráno a půlku odpoledne a večer Mirzaten 15mg. Jenže dnes odpoledne jsem si zapomněla vzít půl tabletky a zvala jsem si jí až v 18hodin. V kolik myslíte že si můžu vzít Mirzaten? Vůbec netuším jaký má být od léků hodinovej odstup :think:

Reklama

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 19.02.17 21:19

Myslim, ze stejnou ucinou latku muzes po 6h a jinou po 3h. Ale MYSLIM! Nevim, jak je to s timhle druhem leku. Ja vrala Sertralin 3×1, Neurol 2×1 a na noc Hypnogen a prezila jsem vez otravy :mrgreen:… A hlavne bez zavislosti :mrgreen:

Roosse25
Nováček 6 příspěvků 19.02.17 21:35

Dobře, děkuji… :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama