Asi ekzém, poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rezii
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 30.10.14 11:07
Asi ekzém, poradíte?

Ahoj maminky, mojí dceři rok a půl staré z ničeho nic vyrašilo na boku pod plínou tohle: jako klasická plenková opruzenina to nevypadá, spíš jako ekzém, ale nevyznám se v tom. Bohužel kožní nás objednala až za čtrnáct dnů a my odjíždíme zítra na deset dnů na dovolenou do zahraničí. Čím to mám mazat? Sudocrem to spíš zhoršuje, zdá se mi. A na svůj ekzém znám jen kortikoidy a to asi takhle malýmu děcku máznout jen tak nemůžu:( Bojím se že se jí to rozleze, k moři bohužel nejedem, to by bylo ideální…a teda vracím se asi k pampers, tohle udělaly Tesco loves baby…
Díky za všechny rady, co koupit s sebou na dovču!

Reakce:
JaniceB
Extra třída :D 13368 příspěvků 30.10.14 11:11

Zkus Vitellu Ictamo…pokud ho to svedi, to to mze zklidnit. Ale urcite bych zkusila vymenit plinky a pokud to nezmizi, tak na kozni. A zkus ji nechat proste den bez plinky, pokud to zvladnete, at to vetra. Kdyz se to bude parit, tak se to rozleze urcite.

smudlinky
Závislačka 2654 příspěvků 282 inzerátů 30.10.14 11:13

Zkuste zajit k dětské, ta by taky měla něco předepsat. My na kožní zatím ještě nebyli a to dcera ekzém občas má.

Artep2
Nováček 5 příspěvků 30.10.14 11:21

Ahoj, zkus obyč. pytiol. Syn měl také exem a toto mi poradila kožní. Přeji, at brzy zmizí:-)

Šary.Šary
Stálice 61 příspěvků 30.10.14 11:30

Já bych zkusila potírat chladným černým čajem a mazat Imazolem, tato kombinace se nám hodně osvědčila u dcerky.

2468
Závislačka 4981 příspěvků 30.10.14 11:51

Nám dr. doporučila potírat jarišovou vodou či jak se to píše a nám to teda pomáhá.

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 30.10.14 13:14

Exomega od A-dermy. Horší, kdyby to mokvalo, na to dělá A-derma bezva pěnu ve spreji.

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 30.10.14 14:10

@Rezii zkus si aspon nechat od obvodni Holtovku ta by mela kuzi sklidnit a pak uz jen pravidelne promazavat - A-derma rada Exomega, Bioderma, CutisHelp mimi - ten se mne vcelku osvedcil, je toho na trhu mnoho a kazdemu sedi neco jinaciho. hlavne at se to nezacne rozlezat, pozor na skrabani

Rezii
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 30.10.14 14:16

Tak jsme od obvodní vyfasovali rovnou Triamcynolon (prý na zastavení nejhoršího)a koupila jsem také tu A-dermu od Exomegy podle vašich rad. Uvažuju nechat jí běhat nahou bez plenky, ale škrábe se. Když má plenku škrábat se nemůže, ale nedýchá to:(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >