Lázně na dýchací cesty Moravskoslezský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.10.14 17:58
lázně na dýchací cesty Moravskoslezský kraj

Ahojky maminky, prosím poradíte mi nějaké lázně pro 2,5letého syna? hodně trpí na akutní bronchitidy a skončil už 18 s tímto onemocněním v nemocnici.tak uvažuji, že navrhnu doktorce aby nám předepsala lázně.
a prosím kolik cca bych doplácela jak za mě tak i za malého? moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
danali
Kelišová 7285 příspěvků 29.10.14 18:04

@milena13 Na dýchací cesty jsou Luhačovice.

milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.10.14 18:07

@danali moc děkuji zkusím se na ty Luhačovice podívat :) akorát nevím kde přesně jsou, jsem s Orlové :D

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 29.10.14 18:21

@milena13 Luhačovice jsou super, syn, astmatik, byl asi 6× a vždy s dobrým výsledkem :)
Ještě jsme byli v jeho 6 letech na Slovensku přes zdr. pojišťovnu, ale je to už delší dobu. Zkus se podívat, jaké dětské lázně nabízí vaše pojišťovna a zkonzultovat to s dětskou, popř. jestli chodíte k dětské plicní dr.

danali
Kelišová 7285 příspěvků 29.10.14 18:23

@milena13 Za Zlínem, není to MS kraj. V MS jsou Klimkovice a případně v Jeseníku, ale na co se specializují fakt nevím.

V Luhačovicích byla známa skrze dýchací potíže, tak to vím :)

gorina
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 29.10.14 18:33

@milena13 Metylovice u Frýdku ;)

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 29.10.14 18:36

@danali Jeseník resp. Zlaté Hory jsou také lázně pro děti s respiračním onemocněním, mají tam i speleoterapii, kamarádky dcera tam byla už podruhé a spokojená.

Klimkovice jsou spíše na pohybový aparát a karidovaskulární onemocnění.

milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.10.14 18:47

@KačuliKačka děkuji :) no malý je u VZP a já jsem u Průmyslové pojišťovny…
no juknu se které teda lázně nabízí od malého pojišťovna. a můžu se zeptat kolik bych cca za sebe doplácela? děkuji
@danali děkuji moc :) tak Zlín taky není moc daleko :) ještě se teda juknu na tu pojišťovnu a uvidím jaké teda oni nabízejí :)
@gorina Metylovice tam je hodně krásně, tam bydlí má teta, ale jak jsem slyšela tak je tam hodně dlouhá čekací doba, ale nevím co je na tom pravda

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 29.10.14 18:52

@milena13 jak se pohybují doplatky nevím, syn už je velký, tak jezdíval už sám. Spíš je potřeba to prodiskutovat s dětskou či plicní dr., která léčebna či lázně budou nejvhodnější pro tak malého prcka.

Chodíte na alegro nebo k plicní dr.?

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 29.10.14 18:53

@milena13 JO a všude se čeká, kamarádka už někdy v listopadu rezervuje termín pro dceru ve Zlatých Horách, aby měli prázdninový termín a nezameškávala školu (v lázních se sice děti učí, ale je to takové volnější)

milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.10.14 18:58

@KačuliKačka no tak to je fakt hodně dlouhá čekací doba tvl… :( :( a ano chodíme k imunoložce a je i plícní a taky alergologička. k ní chodím i já :) a nemohlo by se třebas udělat to, že by mi plícní předepsala taky lázně a jela bych tam zároveň s malým? a nic bych neplatila? protože jsem astmatik a alergik?

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 29.10.14 19:07

@milena13 dospěláci s tímto onemocněním mají smolíka… :(

Poukaz na lázně má platnost 6 měsíců a během té doby ti musí dát termín. Poptej se tedy dr., které budou nejlepší lázně pro mrňouse. A pak si tam zavolej, zda mají volný termín v období, kdy bys chtěla jet. Obecně je největší zájem o letní termíny, kdy děti nejméně trápí jejich nemoci a je i větší vyžití než př. v zimě či na podzim.

milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.10.14 19:31

@KačuliKačka děkuji takže v létě jsou nejlepší termíny? nikdy jsem v lázních nebyla tak se v tom nevyznám a to se mám poptat imunoložky anebo dětské?

sloninka
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 29.10.14 19:39

@milena13
Dobrý je Jeseník. Ale na léto a hlavně prázdniny si maminky rezervují pobyt rok předem.

milena13
Závislačka 4133 příspěvků 29.10.14 19:49

@sloninka no tak to je taky masakr… taková dlouhá čekací doba :D :D asi se těch lázní nikdy nedočkáme :( :( a ani nevím jestli mu to pomůže. a jaké tam jsou procedury pro ty co trpí na průduškové onemocnění? děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >