Augmentace tukem Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 09:57
Augmentace tukem Brno

Hezký den všem, po ukončení kojení druhého dítěte mě šokoval vzhled mých prsou. Byla jsem na to připravena, no ale stejně… :-( Přemýšlím již déle o augmentaci tukem, pořád to bylo tak nějak „do budoucna“, ale začínám si říkat, jestli do toho nejít teď, cítím se fakt hrozně :-( Nemáte někdo zkušenosti, rady a tipy, kam v Brně jít/nejít, na co si dát pozor atd.?

Reakce:
lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 11.03.19 11:12

mám klasickou augmentaci a mohu vřele doporučit. Ptala jsem se i plastického chirurga (jiného, než mne operoval kdysi) a ten mi sám řekl, že od augmentace vyplnění tukem nejsou takové výsledky, jak by se očekávalo. Víc nevím, nepátrala jsem. Ale určitě doporučuji konzultaci s lékaři na toto téma, rádi ti poradí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 15:59

@lucije28 a kde jsi byla? Já chci opravdu ten tuk, vím, že nemá takový efekt a asi se bude muset v budoucnu opakovat, ale nechci do těla umělé implantáty, znám se a vím, že by mi to nedělalo prychicky dobře, ačkoli jinak obecně proti tomu nic nemám a přeju to všem, kdo se takto rozhodl :-)

Váš příspěvek
Reklama