Bachovy esence u dospělých i u dětí

Anonymní
9.9.19 15:54

Bachovy esence u dospelych ale i u deti

Ahoj mamky, mate zkusenost s kapkami Bachovy esence? Jak to funguje? Pomohly vam? Hlavne se mi jedna o zmirneni vzteku, vybusnost, agresivita, podrazdeni atd -proste kdyz clovek chyti nerva z deti ;) Zajimala by me i zkusenost s detma? Daval jim nekdo kapky? Neni to napr. pro 3lete dite nebezpecne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

365
9.9.19 16:13

Ja si nechala namíchat na úzkosti, strach a podobne a rekla bych ze mi to pomohlo. Ale spise to vnimalo okoli ze jsem klidnejsi, vic v pohode. Bohuzek svoji blbosti jsem vzdy oo case prestala užívat a bylo to znat. Hlavne manzel vzdycky hned poznal ze je neberu. Takze za me ano, urcite to neco do sebe ma..a to to u me urcite nebyl zadny „placebo“efekt. Co se týče deti nemam zkusenost, ale nebala bych se toho a přemýšlím ze je pro syna taky poridim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.19 19:28

Zkušenost mám velmi dobrou :palec: Zvláště s krizovými esencemi (Rescue remedy). Použila jsem při nástupu do práce na nervíky. Pro dceru při vztekání. Jsou i Bachovky bez alkoholu. A jsou i Bachovky míchané na míru. Ty jsem taky kdysi měla - před státnicemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama