Barnabáš, Hugo, Kristián, Sebastián, Jonatan?

93
14.10.14 13:00

Barnabáš, Hugo, Kristián, Sebastián, Jonatan?

Čauky, které z těchto jmen se Vám líbí? Znáte někoho s takovým jménem? Vybíráme nějaké netradiční :))) :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13142
14.10.14 13:02

Nelíbí se mi Hugo a Sebastián.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4918
14.10.14 13:04

Mě se nelíbí Barnabáš, ale ani ty ostatní pro mě nejsou žádní favorité. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
14.10.14 13:04

Znám několik Sebastiánů, moc netradiční mi nepřijde, spíš právě jako momentálně docela dost populární… z těch ostatním neznám nikoho, jen když vidím jméno Jonatán, okamžitě se mi vybaví jezevčík z Macha a Šebestové. :mrgreen: Z těchto jmen bych si vybrala akorát Kristiána.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7965
14.10.14 13:04

Sebastianu je ted vsude plno v porodnici byli 3 jinak prvni 3 jsou pekna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
280
14.10.14 13:05

My chceme sebastiána.. :-) ze začátku se mi moc nelíbilo, přišlo mi až moc netradiční, ale po chvíli už to bylo jasné.. a jak jinak než že to jméno ted slyším všude.. :-D kristiána znám taky od známé, je to pěkné.. ale barnabáš se mi moc nelíbí a jonatán si představim psa jonatána.. promiň :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
14.10.14 13:06

Me se celkove chlapecka " netradicni " jmena moc nelibi. U holcicek mi to tak divne neprijde. Z tech jmenovanych mi prijde nejhorsi Hugo hned si predstavit gaye. Jonatan a Sebastian jsou fajn. Barnabas je hezke a roztomile, ale pro maleho kluka ne pro dospeleho chlapa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
14.10.14 13:08

@lilianag Hugo ma od segry kamaradka.Pri Jonatanovi se mi vybavi pes. U Barnabase nevim jak bych mu rikala zdrobnele, takze jedine Kristian anebo Hugo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13142
14.10.14 13:09

@Lenule213 A jak by jsi zdrobněle říkala Hugovi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
14.10.14 13:11

Asi Hugoušku, Hugísku :))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27014
14.10.14 13:22

Mám doma Sebastiána a Kristiána:)JOnatán a Barnabáš se mi nelíbí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
320
14.10.14 13:23

Znám Jonatána a Sebastiána. Nejsou to podle mě špatná jména. Ale ty ostatní bych teda asi nedala… :nevim: Rozhodně ne Huga :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
14.10.14 13:24

Znám - koukni do metříku ;)
Máme německé příjmení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
187
14.10.14 13:25

Hugo je strašné jméno :lol: Nezlob se, ale opravdu se mi nelíbí. U Jonatána mi také hned naskočí pes z Macha a Šebestové, jak už tu někdo psal :D Sebastiánů je všude plno, :pocitac: Barnabáš je také takové divné jméno… Takže za mě Kristián, to je pěkné :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
14.10.14 13:28

Kristian :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková