Barva na vlasy, která vydrží?

20.3.11 22:07

Barva na vlasy

Ahoj holky,chci se zeptat,jakou barvu na vlasy používáte? Ptám se proto,že mám svoje vlasy sv.hnědé,
občas si nechám udělat světlí melír a jinak používám blond odstíny a mám problém,že mi po několikátém umytí barva vymyje to oříškové barvy :cry:
Také už jsem vyzkoušela dát na hlavu třeba popelaví
odstín a to samé se mi stane.
Nemáte zkušenost s nějakou barvou,která drží ??? Prosím :lol:
Jo a chtěla bych docílit odstínu blond s nádechem plavé (popelavé ) néé zlaté,oříškové :zed:
Zuzka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1435
20.3.11 22:12

taky bych potřebovala poradit.barva se mi taky rychle smývá,ikdyž když jsem si nechala udělat melír u kadeřnice bylo to dole ještě rychlejc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
20.3.11 22:13

J8 používám bravy od Swarckopf(já to neumim napsat) všechny ostatní mi nedrželi(garnier apod..) super je palete 10min color! vydrží dlouho a vymývá se minimálně(alespon mě :-) )

• Nahlásit
  • Citovat
20.3.11 22:16

Také už jsem použila tyto barvy,ale já bych chtěla,aby to nebyla barva které zesvětluje,ale jen barvu která můj odstín dobarví nebo jak bych to napsala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
20.3.11 22:18

Tak až na takovou barvu přijdeš tak dej vědět :mrgreen: já se nikd netrefim :D

• Nahlásit
  • Citovat
20.3.11 22:21

Jo tak to jsme dvě,tak snad se tu najde nějaká zkušená blondýnka :lol: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.11 22:21

Jo tak to jsme dvě :lol: ,tak snad se tu najde nějaká zkušená blondýnka :lol: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
20.3.11 22:22
Zuzíček1 píše:
Jo tak to jsme dvě,tak snad se tu najde nějaká zkušená blondýnka :lol: :dance:

já jsem přírodní blond 5 let jsem se barvila na hnědou ted má po celé hlavě blond melír za měsíc půjdu na další a snad už pak třeba budu zase blondýna… kdo ví :D

• Nahlásit
  • Citovat
20.3.11 22:26

Tak já nejsem úplně přírodní,ale nechci mít po 5 umytí oříškovou barvu a v tom bílé melíry :zed: to se mi nelíbí a nechci zase pořád ty vlasy zesvětlovat..... :think: ,ach ty vlasy nekonečný boj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
20.3.11 22:36
Zuzíček1 píše:
Tak já nejsem úplně přírodní,ale nechci mít po 5 umytí oříškovou barvu a v tom bílé melíry :zed: to se mi nelíbí a nechci zase pořád ty vlasy zesvětlovat..... :think: ,ach ty vlasy nekonečný boj :lol:

No to mi povídej :D já to mám zas po tom častém barvení na tmavě hnědou kaštanovou dole úplně tmavý a nahoře takový vyblitý :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3412
20.3.11 22:36

já se na střídačku barvím z tmavé na světlou a naopak :lol: Přírodně jsem blond.
Nejhorší barvu jakou jsem kdy mohla mít je cokoliv od Schwarzkopf. Garnier je střední třída a jak co sedělo. Loreal to samé.

Víš ani kadeřník ti nezaručí výborný odstín, záleží na typu vlasů, jejich struktůře, zda si kuřák, jakou máte doma vodu, jaké přípravky na vlasy používáš atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
20.3.11 22:37
Miarei píše:
já se na střídačku barvím z tmavé na světlou a naopak :lol: Přírodně jsem blond.
Nejhorší barvu jakou jsem kdy mohla mít je cokoliv od Schwarzkopf. Garnier je střední třída a jak co sedělo. Loreal to samé.Víš ani kadeřník ti nezaručí výborný odstín, záleží na typu vlasů, jejich struktůře, zda si kuřák, jakou máte doma vodu, jaké přípravky na vlasy používáš atd.

Tak se to píše!! :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1133
20.3.11 22:41

Mně se teď osvědčila značka Syoss..Vydrží a ani mi nezhoršila kvalitu vlasů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.3.11 22:54

Ahoj tak já používám jedině palette color creame jsou fakt dobré málo se vymývají a dost dlouho drží ,mám ji na vlasech ještě za třičtvrtě roku :-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
20.3.11 23:10
Zuzíček1 píše:
Také už jsem použila tyto barvy,ale já bych chtěla,aby to nebyla barva které zesvětluje,ale jen barvu která můj odstín dobarví nebo jak bych to napsala :lol:

No to se mi teď stalo - poprvé v životě jsem se doma barvila, zvolila jsem na svoje středně/tmavě plavé vlasy odstín oříškově plavý (šampon) a nejde to skoro poznat :zed: Teda já to poznám, ale nezainteresovaný člověk si nevšimne :lol: Tak aspoň vím, jak se budu barvit, až budu šedivět :mrgreen:

Ale zrovna tenhle odstín ty nechceš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama