Batoh pro dítě 8 let

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29379
5.2.17 22:35

@Moise no ten tmavofialový, co na fotce vypadá jako světlefialový je fajn, sedí mi na záda a malé taky… ten druhý má sice líp promakané kapsičky a pláštěnku, vypadá taky dobře, malé sedí, ale nevlezou se tam ploutve se šnorchlem… tak nevím, jestli nechat oba dva nebo jen ten fialový…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45552
5.2.17 22:38

@Regina Hero tak to je v pohodě, ploutve na Sněžce potřebovat nebude :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29379
5.2.17 22:40
@Moise píše:
@Regina Hero tak to je v pohodě, ploutve na Sněžce potřebovat nebude :mrgreen: :mrgreen:

na Sněžce asi fakt ne… tam stačí pláštěnka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.18 13:02

Já jsem se zamilovala do designových batůžků Penny Scallan Design. Hrozně moc se mi líbí ty jejich obrázky a provedení mi přijde taky velice kvalitní. Já mám miminko zatím ještě na batůžky malé, ale když je potřeba sehnat dárek pro někoho z rodiny nebo děti kamarádek, kupuji velmi často právě Penny Scallan Design. Mají dokonce i jeden typ batůžku s takovým „vodítkem“ - ale není to nic nevkusného. Ke každému vzoru mají i kloboučky, pláštěnky, deštníky a myslím i gumáky/holínky, takže se to dá skvěle doplňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.8.20 10:55

Kdo má super vybavení pro starší děti, tak pompo. Objednávala jsem minulý týden z toho jejich eshopu batoh od značky baagl, už ho máme doma a byla jsem mile překvapená, jak pěkně je mají udělané a hlavně jak dobře mají řešená a polstrovaná ta záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
17.8.20 11:09

@Moise mame ten 12 l Roo. Syn ho pouziva na primestsky tabor. Ma v nem 2× 0.5 l lahev, bundu, svacinu, plavky, rucnik, nahradni teplaky. Holinky uz se k tomu nevejdou. Ten 18 l, tusim Falco, vidam na podobne starych detech. Takze bych pro osmiletecho asi vzala radsi ten.
Koukam, ze nekdo obnovil kvuli reklame a ja odpovidam na osmilete dite, kteremu je mezitim 11…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13248
18.8.20 20:23

Ja koupila dceri Topgal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
31.8.20 13:42

@Kikinka01 Tak to je paráda, že už se dělají i ergonomické batohy, syn je už v 9. třídě, ale přeje si nový batoh, tak mu chci nějaký vybrat jako přakvapení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama