Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj, poslednich par dnu mame problemy s jednim z dvojcat. Pri odpolednim uspavani, pri vecernim uspvani a v noci po probuzeni nekontrovatelne place az hystericky a nenecha na sebe sahnout, vsechny odhani, nic nechce a nic nepomaha. V noci takto vydrzi plakat i 5 hodim a place i na rukach i v posteli pres den vsechno v pohode ale jak se jde spat tak katastrofa.. Uz nevim co delat tak pujdem k doktorovi, ale zajimalo by me jestli jste to nekdo nezazili. ![]()
Ahoj, taky jsme to měli.5hodin tedy nevydržela ale 1-hodiny jo. trvalo to asi měsíc, jen v noci a pak to přešlo u nas samo.
@Svistice na to jsem koukala.. ale to nedava smysl pri odpolednim a vecernim uspavani
v noci to jo… to by sedelo ale to uspavani.. no uz se desim dvanacte hodiny jak to zas bude probihat ![]()