Batole v noci a při uspávání pláče a nenechá na sebe sáhnout

625
15.3.16 08:29

Batole v noci a pri uspavani place a nenecha na sebe sahnout

Ahoj, poslednich par dnu mame problemy s jednim z dvojcat. Pri odpolednim uspavani, pri vecernim uspvani a v noci po probuzeni nekontrovatelne place az hystericky a nenecha na sebe sahnout, vsechny odhani, nic nechce a nic nepomaha. V noci takto vydrzi plakat i 5 hodim a place i na rukach i v posteli pres den vsechno v pohode ale jak se jde spat tak katastrofa.. Uz nevim co delat tak pujdem k doktorovi, ale zajimalo by me jestli jste to nekdo nezazili. :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
441
15.3.16 08:48

Ahoj, taky jsme to měli.5hodin tedy nevydržela ale 1-hodiny jo. trvalo to asi měsíc, jen v noci a pak to přešlo u nas samo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33005
15.3.16 09:16

@ZZuzulla Zjisti si něco o nočních běsech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
625
15.3.16 09:29

@Svistice na to jsem koukala.. ale to nedava smysl pri odpolednim a vecernim uspavani :nevim: :nevim: v noci to jo… to by sedelo ale to uspavani.. no uz se desim dvanacte hodiny jak to zas bude probihat :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin