Baví vás vaše zaměstnání?

353
2.1.20 17:17

Bavi vas vase zamestnani?

Holky (a kluci) otazka do placu - bavi vas vase prace? Pokud ne, jak jste prisli na to, co vam vyhovuje? (Krome casteho stridani zamestnani, to nevypada v CV moc dobre :D ). Porad se hledam, nemam bohuzel zadny konkretni zajem, obor jsem zmenila a stejne to neni vonco. Diky za vase zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1156
2.1.20 17:19

Ano, mé obé práce jsou mé koníčky. Ráno se vzbudím a těším se do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
2.1.20 17:21

Dělám v zahradnictví. A můžu říct že mě to baví :) jsem mezi lidmi, práce dost a je rozmanitá, člověk je na čerstvém vzduchu když může. Plat není buhvijaky, ale radši budu dělat práci ráda než se někde kousat do ruky a nesnášet to tam za větší peníze. :) s tím co mám se to dá zvládnout slušně.
Dělala jsem v kanclu. Byla jsem tam celou dobu sama a fakt mi hrabalo. Nikdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
2.1.20 17:22

@Andymo a v jakém oboru pracuješ? Nebo děláš v oboru, co jsi se vyučila/vystudovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6945
2.1.20 17:30

Není to tak, že bych si v tom libovala nebo bych dělala svůj koníček… Ale jsem s tím v pohodě, někdy se tam těším, jindy ne, tak normálka. Práce jako taková mi nevadí, někdy mě to celkem i baví, záleží, co dostanu za úkol. Určitě nechodím do práce naštvaná, to bych ani dlouhodobě nedala. Dělám asistentku v kanceláři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
2.1.20 17:34

V práci jsem plně spokojená, je zajímavá a neměnila bych, ale nedá se říct, že by mě bavila ve smyslu koníčku nebo že bych se vyloženě klepala, až zase budu další den makat :mrgreen: co se týče hledání, tak mě si můj obor našel sám. Naskytla se příležitost a já ji vzala.

• Citovat
  • Nahlásit
31090
2.1.20 17:38

Jo baví. Je to můj koníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76021
2.1.20 17:47

Tak netvrdim, ze se do prace tesim, doma bych byla radsi, rentier nicmene nejsem, tak pracovat musim, ale jinak jo, moje prace me bavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
2.1.20 17:50

Baví mě. Někdy více, někdy méně. Někdy se mi tam nechce a někdy se těším. Hodně záleží na tom, s kým mám zrovna službu. Ale ano, moje práce mě naplňuje. Nevydržela bych někde, kam bych chodila s nechutí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 17:53

Nesnáším všechny práce, které jsem kdy dělala. Ještě jsem nenašla co by mě bavilo. Nejhorší je práce s lidmi. Nejraději bych byla zalezlá sama v kanclu a něco si tam kutila, ale o tom si můžu nechat jen zdát. Dělala jsem zatím jen v kancelářích, přemýšlím že snad radši půjdu někam dopńovat zboží. Možná lepší si to prostě odtrpět, ale jít s čistou hlavou domu. Opravu nevím, jsem už z toho na prášky. Ráda bych už skoro ve 30 věděla, co by mě vlastně bavilo dělat. Úplně nejraději bych chtěla dělat z domova jako viruální asistentka, ale zatím se nedaří. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
53177
2.1.20 17:56

Bavi. Az ve 30r. jsem zjistila, ze mam rada praci u deti a mladeze. Jen mi vadi nejiste podminky, takze delam skolu, abych se posunula dal a mela jistejsi podminky a moznost vyberu. Protoze pocit nejistoty nemam rada.
Do prace se tesim, ze kazdy den je originalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
2.1.20 17:57

Jsem šťastná, že o volbě své profese jsem měla brzy jasno a udělala vše proto, abych ho mohla vykonávat. Svou práci miluji a neumím si představit, že bych dělala něco jiného :srdce:
Vidím, ale u své mamky jaké to je, když člověk neví. Ani v polovině života nenašla práci, která by byla to pravé. :roll: Její životopis je na několik stran a vystřídala mnoho oborů od švadleny, přes obchodního zástupce po prodavačku a už zase není v současné práci spokojená…
Někteří to tak asi prostě mají a musí si prostě vyzkoušet mnoho zaměstnání než najdou to ideální. Držím palce ať ho zakladatelko brzy najdeš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34731
2.1.20 18:06

Tak prace sansonierky s jistym velkym prijmem by me asi bavila vic, ale nestezuju si. Mam intelektualni práci, obcas z toho mam i dobry pocit, primerena odměna a primerene lidi a důležitosti. Momentalne me podrzeli a budu rada, kdyz se tam budu moci po rodicaku vratit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 18:10

Ne, aktualni napln prace me nebavi a nenaplnuje. Ale je to skloubitelne s detmi a blizko, takze to jeste nejaky ten rok preziju.
Pak se ale chci vratit k predchozi pozici, ktera me naplnovala, ale je prilis hekticka.

• Citovat
  • Nahlásit
6386
2.1.20 18:31

Ano, moje práce mně baví. Tento obor i specializaci jsem vystudovala a od VŠ získávala zkušenosti, abych byla tam, kde dnes jsem. Chce to pár let praxe a i máknout na sobě ;) Nestěžuji si :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat