Běžecký pás vrže

1093
17.7.19 14:57

Bezecky pas vrže

Ahojky je tu nekdo, kdo se vyzna v bezeckych pasech? vcera jsme delali poprve udrzbu, centrovani, napinani, mazani a od te doby mi pas zacal „vrzat“.at delame, co delame tak vrze furt, i kdyz ho povolime nebo utahneme. nevite co s tim? posilat se mi nikam nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
479
17.7.19 15:43

Zavolej si servisáka dle značky. Pozor, jestli máš Insportline, tak hlavně ne pana Hnyka. Z běžné údržby mi udělal absolutně mrtvý stroj a já ho už 2 měsíce naháním, aby to opravil, a on stále čeká na náhradní díly… právě jsem si stěžovala na zák. servisu Insportlinu, že tohle fakt ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
17.7.19 15:58

Zkusil bych ho promazat ještě víc a pár hodin vrzání ignoroval, ten náš se zaběhl.

Technika jsme měli pozvaného taky, tedy kvůli výměně motoru, a ten mluvil o tom, že nový běhoun potřebuje nasáknout a to chvíli trvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
17.7.19 16:02

@DustInTheWind dekuji mnohokrat.ja uz ho pouzivala cca mesic a dobry, vcera jsme promazali a toto :zed: tak to zkusime jeste.ono to pri vyssi rychlosti ani tak nejde slyset jako kdyz to zapnu a jede jeste pomalu.to je jak rozvrzana postel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama