Choco Lite - hubnoucí nápoj

53
16.7.19 12:40

Choco Lite - hubnouci napoj

Ahoj holky, jsem zdarne po porodu, 6tinedeli za mnou a co ted s vahou?? Ma nekdo zkusenosti s napojem Choco Lite??? Vsichni na nej pejou ody, ale mne se to moc nezda…fakt je to tak zazracny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7705
16.7.19 12:46

Není jednoduší všech 6 přírodních složek koupit ve zdravé výživě samostatně? A pak si dělat třeba Smoothie? Stejně je to tahák na prachy a nic zarucenyho z toho nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15543

@VeGo :? byla tu diskuse před pár dny, že je to blbost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8690
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27092
16.7.19 13:21
@VeGo píše:
Ahoj holky, jsem zdarne po porodu, 6tinedeli za mnou a co ted s vahou?? Ma nekdo zkusenosti s napojem Choco Lite??? Vsichni na nej pejou ody, ale mne se to moc nezda…fakt je to tak zazracny?

Až někdo vymyslí zázračný nápoj, po kterém se OPRAVDU bezpracně hubne, bude to multimilionář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4049
16.7.19 13:47
@Russet píše:
Až někdo vymyslí zázračný nápoj, po kterém se OPRAVDU bezpracně hubne, bude to multimilionář.

Spíš nositel Nobelovy ceny. Multimilionáři už jsou ti, co vyráběli tyhle nesmysly. Mně si stačí vzpomenout, co peněz se točilo v takovém Herbalife, počátkem 90. let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14022
16.7.19 14:15

Samozřejmě že ne a samozřejmě že prodejci MLM lžou o skvělých účincích.

Ignoruj nesmyslné diety, začni chodit s dítětem na hodně dlouhé procházky, důsledně si hlídej aby si jedla tak akorát a pokus se spát, jak to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama