Tvarování břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 08:04
Tvarování bricha

Ahojky, potřebuji radu od zkušenějších. Jak je zmíněno již v nadpisu chtěla bych vytvarovat či zpevnit břicho. Po porodu mi tam zůstal celkem špek. Hodně jsem změnila stravu, vím že na ni hodně závisí a začla jsem běhat a posilovat bricho, stačí to? Nebo je třeba zařadit i protein? Nebo to půjde bez něj? Případně máte jiné doporučení? Děkuji :D

Reakce:
fia80
Závislačka 3218 příspěvků 10.07.19 08:16

Prvne si zjisti, zda nemas diastazu. Teprve pak bych zacala cvicit bricho.

Ernais
Kecalka 161 příspěvků 10.07.19 08:18
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebuji radu od zkušenějších. Jak je zmíněno již v nadpisu chtěla bych vytvarovat či zpevnit břicho. Po porodu mi tam zůstal celkem špek. Hodně jsem změnila stravu, vím že na ni hodně závisí a začla jsem běhat a posilovat bricho, stačí to? Nebo je třeba zařadit i protein? Nebo to půjde bez něj? Případně máte jiné doporučení? Děkuji :D

Ja proteinovy napoje apod. nikdy neochutnala a dopracovala jsem se jednou k takovymu pekaci az se to tehdejsimu priteli nelibilo, ze to neni dost zensky. Takze za me jsou proteiny zbytecny, ty jsou stejne spis na nabrani svalovy hmoty. Na hezky bricho je fakt strasne dulezita strava a samozrejme byt celkove hubena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 10:01

@fia80 diastazu jsem mela, ale teď ji mám už minimalni

@Ernais hubená jsem, ale po porodech mi prostě zůstal ten špek, co jsi cvičila?

Ernais
Kecalka 161 příspěvků 10.07.19 10:13
@Anonymní píše:
@fia80 diastazu jsem mela, ale teď ji mám už minimalni@Ernais hubená jsem, ale po porodech mi prostě zůstal ten špek, co jsi cvičila?

Ja to hodne stridam, jinak me to nebavi. Chodim behat, pres zimu zumba nebo alpinning, jezdim na inlinech, plavu, driv jsem posilovala na bricho denne 5-10minut, ale to uz jsem vynechala, abych nemela bricho jak chlap :mrgreen: no a do toho rozumna strava no

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9506 příspěvků 10.07.19 12:08

Pokud mas diastazu, ac uz ted minimalni, kdyz budes cvicit neco, co ji bude znovu natahovat, zase se ti vrati.
Cvicit muzes, ale musis vybirat takove cviky, ktere nevadi. Zamer se i na stred tela, panevni dno, vsechno je to tam propojene. No a samozrejme, je treba i hubnout, pres tuk ty svaly videt nejdou…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 10.07.19 18:44

Protein zařadit potřeba není. Zaměř se spíš celkově na stravu, aby těch bílkovin obsahovala dostatečné množství. Byla jsi s tou diastazou u fyzioterapeuta? Ten by ti mohl doporučit nejvhodnější cviky pro tebe. Nejsi po císaři? Po něm bohužel nebývá břicho už stoprocentní hitparáda. Co gynekologické problémy, nemáš? A není to jen kůže, v tom případě by pomohla jedině plastika. Jinak by mělo běhání a posilování pomoct, samozřejmě to nebude hned, tak vydrž. :kytka:

Kukacka123
Závislačka 3756 příspěvků 10.07.19 20:24

@Tiger-lily vidis a ja jsem po CS a bricho mam kupodivu mnohem lepsi jak pred tehotenstvim :mrgreen:

Jinak zakladatelko souhlasim, ze pokud mas i sebemensi rozestup, zasla bych k odbornikovi, aby sis to nezhorsila ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 10.07.19 21:47

@Kukacka123 :andel: :andel: :D Buď ráda.

Kukacka123
Závislačka 3756 příspěvků 10.07.19 21:49
@Tiger-lily píše:
@Kukacka123 :andel: :andel: :D Buď ráda.

To jsem! :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 09:17

@Tiger-lily ano po císaři jsem rok a půl a ano byla jsem u fyzioterapeuta, cvičím sm systém (ne na rozestup) ale má krční páteř, ale prý pomáhá i na něj, nicméně břicho se zmenšilo, ale není to prostě ono

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 11.07.19 20:45
@Anonymní píše:
@Tiger-lily ano po císaři jsem rok a půl a ano byla jsem u fyzioterapeuta, cvičím sm systém (ne na rozestup) ale má krční páteř, ale prý pomáhá i na něj, nicméně břicho se zmenšilo, ale není to prostě ono
:andel: A nechceš náhodou dosáhnout nemožného? Těhotentství a operace bude vidět vždy, aspoň trošku :kytka:. Jinak tomu dej ještě čas, když se břicho zmenšilo, je vše na dobré cestě, cvič, celkově se hýbej, zdravě jez a buď spokojená i se svými drobnými nedokonalostmi.
Váš příspěvek
Reklama