Běhání v zimě a špatném terénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 17:38
Běžkyně? Řekněte

Ahojky, již nějaký čas běhám, ale trošku mě nechává neklidnou jedna věc, chci se vás zeptat jak běhate v zimě když je led nebo sníh? Prostě když jsou terény hůř dostupné? Běhám na hřišti kam se chodí v zimě bobovat na sněhu tam asi nepůjde běhat, pak ještě běhám do lesa, protože bydlím ve městě kde jsou jen kopce, tam už vůbec se nebude dát, kdyby něco, bych myslím ze strání sjela až do pekla :mrgreen: pás nemám, fitko daleko na to nemám čas, tak se chci zeptat jak běháte v zimě popřípadě v čem, baví mě to nechci se toho vzdávat, k tomu ještě bude byvat brzy tma. :) děkuji a pěkný večer všem

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8990 příspěvků 09.09.19 17:45

Já právě běhám do lesa. Ale kopce tu nemáme. A normálně leginy, triko, mikina a sustakovka, když sněží tak ksiltovka

mag
Extra třída :D 11173 příspěvků 09.09.19 17:49

Do lesa, po odhrnutych chodnicich, na stadionu… proste normalne jako jindy.
Dlouhy zatepleny leginy, triko s dlouhym, bezecka lehká bunda nebo mikina, celenka nebo cepice a rukavice.

carsa
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 09.09.19 17:50

Taky běhám normálně do lesa, po cestách, kdekoliv. Nahodím trailovky a jde to. Takovou klouzačku, že jsem zbaběle zdrhla na pás do fitka, jsem za deset let běhání zažila jen jednou.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 17:52
@carsa píše:
Taky běhám normálně do lesa, po cestách, kdekoliv. Nahodím trailovky a jde to. Takovou klouzačku, že jsem zbaběle zdrhla na pás do fitka, jsem za deset let běhání zažila jen jednou.
@mag píše:
Do lesa, po odhrnutych chodnicich, na stadionu… proste normalne jako jindy.
Dlouhy zatepleny leginy, triko s dlouhym, bezecka lehká bunda nebo mikina, celenka nebo cepice a rukavice.
@lachtanice86 píše:
Já právě běhám do lesa. Ale kopce tu nemáme. A normálně leginy, triko, mikina a sustakovka, když sněží tak ksiltovka
Ženy a jak hluboko do lesa běhate? Chodí tam lidi? Nebojíte se, nebo nemáte divný pocit? Já se bojím moc prasat a tam kam běhám nikdo moc nechodí, ale čas od času když není možnost to zkousnu.
Martha03
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 09.09.19 17:52

Kvalitní protiskluzová obuv a oblečení tak nějak s ohledem na to, že se zapotis, ale abys neprochladla. Tedy nějakou funkční mikinu či bundu a k tomu třeba zateplené leginy. Nicméně pokud hodně napadne nebo bude ledovka tak to je spíš o úraz. Sportu zdar ;)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 09.09.19 17:55
@onajeblond píše: Ženy a jak hluboko do lesa běhate? Chodí tam lidi? Nebojíte se, nebo nemáte divný pocit? Já se bojím moc prasat a tam kam běhám nikdo moc nechodí, ale čas od času když není možnost to zkousnu.

Peprak účinná ochrana proti všemu: muži, prasata, medvědi. Prodávají se i kapesní verze, které si můžeš připevnit ke kalhotam, na bundu atd.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 17:55

mag
Extra třída :D 11173 příspěvků 09.09.19 17:55

@onajeblond hele, ja beham v lese hodne let. Ve dne se nebojim. V noci bych nesla. Ale nocni zavody beham a nebojim se. Asi adrenalin :))

mag
Extra třída :D 11173 příspěvků 09.09.19 17:56
@Martha03 píše:
Peprak účinná ochrana proti všemu muži, prasata, medvědi. Prodávají se i kapesní verze, které si můžeš připevnit ke kalhotam, na bundu atd.

Kazdy rok si rikam, ze si ho poridim. Hlavne kvuli psum. Furt ho nemam.

carsa
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 09.09.19 17:57
@onajeblond píše: Ženy a jak hluboko do lesa běhate? Chodí tam lidi? Nebojíte se, nebo nemáte divný pocit? Já se bojím moc prasat a tam kam běhám nikdo moc nechodí, ale čas od času když není možnost to zkousnu.

Já běhám fakt už dlouho a dávno už nějaké: bojím se, neřeším. Telefon si beru jen, když jdu na delší běh - nad 30 km, jinak se mi s tím nechce tahat. Divočáky potkávám pravidelně (chodím běhat hodně brzy ráno), ale zatím vždycky utekly oni a ne já :))

Martha03
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 09.09.19 17:58
@mag píše:
Kazdy rok si rikam, ze si ho poridim. Hlavne kvuli psum. Furt ho nemam.

Já ho mám. Ještě jsem jej nepoužila, mám jej teda taky hlavně kvůli psům. Když vencim toho svého tak mě spousta chovatelů už tak nasr.ala, že sem si ho pořídila…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 18:03
@carsa píše:
Já běhám fakt už dlouho a dávno už nějaké: bojím se, neřeším. Telefon si beru jen, když jdu na delší běh - nad 30 km, jinak se mi s tím nechce tahat. Divočáky potkávám pravidelně (chodím běhat hodně brzy ráno), ale zatím vždycky utekly oni a ne já :))

No to by mě skrablo :joy: :joy:ale já tedy chodím až je světlo, brzy ráno u mě nehrozí :mrgreen:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 18:05
@Martha03 píše:
Peprak účinná ochrana proti všemu: muži, prasata, medvědi. Prodávají se i kapesní verze, které si můžeš připevnit ke kalhotam, na bundu atd.Příspěvek upraven 09.09.19 v 17:55

To je i na zvířata? Jak se použije peprak na prase když jich je třeba víc? Pardon za blbý dotaz, ale nikdy jsem to neslyšela :mrgreen: já nosím jen klíče a mobil se sluchátky :lol:

Dorotka101
Stálice 76 příspěvků 09.09.19 18:25

Ahoj, já beham půl roku, neskutecne jsem si to zamilovala a též mě čeká první zima. Les máme v okolí bydliště nadherny, avšak do nej nebeham, taky se bojim. Začala jsem běhat v březnu, zpětne jsem se teď koukala do apky, kolik bylo stupňů, tak nejmíň jsem behala v šesti. Bydlím za Prahou, takže tady to s tím sněhem není tak horké. Tak běhání zdar a hlavně bez zranění :)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 18:31
@Dorotka101 píše:
Ahoj, já beham půl roku, neskutecne jsem si to zamilovala a též mě čeká první zima. Les máme v okolí bydliště nadherny, avšak do nej nebeham, taky se bojim. Začala jsem běhat v březnu, zpětne jsem se teď koukala do apky, kolik bylo stupňů, tak nejmíň jsem behala v šesti. Bydlím za Prahou, takže tady to s tím sněhem není tak horké. Tak běhání zdar a hlavně bez zranění :)

Jé, to jsme začaly stejně já taky březen, sice na konci, ale březen :mrgreen: Jako věřím, že tady to taky nebude se sněhem nějak extra, ale i tak trošku mě to děsí no, tak snad to nějak pořešíme :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama