Bílá plomba Bolest

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14.1.22 19:17

Bílá plomba Bolest

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má někdo stejnou zkušenost. Asi před týdnem jsem byla u zubařky, opravila mi starou plombu a nahradila novou bílou ta mě ale začala pichlavě bolet. Měla jsem podezření na kaz a tak jsem tam zašla, zubařka ale nic neobjevila svítila tam i takovým tím modrým světlem a kaz žádný, dala ještě jednu vrstvu plomby takovou štětinkou a to bylo vše. Plomba je ale stále citlivá, ne tolik ale je zajímá mě jestli to má někdo podobné. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35701
14.1.22 19:28
@Adelerotov píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má někdo stejnou zkušenost. Asi před týdnem jsem byla u zubařky, opravila mi starou plombu a nahradila novou bílou ta mě ale začala pichlavě bolet. Měla jsem podezření na kaz a tak jsem tam zašla, zubařka ale nic neobjevila svítila tam i takovým tím modrým světlem a kaz žádný, dala ještě jednu vrstvu plomby takovou štětinkou a to bylo vše. Plomba je ale stále citlivá, ne tolik ale je zajímá mě jestli to má někdo podobné. Děkuji

jo, běžně mě po nové plombě zub bolí, jednou dokonce skoro celý měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8145
14.1.22 19:51
@vokishka píše:
jo, běžně mě po nové plombě zub bolí, jednou dokonce skoro celý měsíc

Přesně, me zubař řekl že může bolet klidně dva měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
14.1.22 19:51

To je casty, ono to prejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 20:24

Tak blomba nemá úplně stejné vlastnosti jako zub i když by měla být co nejpodobnější.
Také že začátku byla cítit a občas i při teplém či studeném prostě o ní víš.
Na tom není nic divného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
14.1.22 20:44

Mě bílá plomba bolela, když jsem ji neměla dobře uhlazenou. V nějakém místě prostě byla vyšší než původní zub a vadilo to tam. Zubařka mě už předem upozorňovala, že se to může stát. Musela jsem jít dokonce dvakrát na úpravu, než to bylo úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
14.1.22 20:44

Tak mě zase plomby nebolí, jakmile mi jí zubařka dodělá, tak o ničem nevím :nevim:
Kdyby to trvalo nějak dlouho, tak bych asi za zubařkou došla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
15.1.22 09:05

Mám to stejně. Bílou plombu mam už půl roku a pořád je citlivá na studené věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat