Bílé tečky ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.19 08:54
Bílé tečky ve stolici

Ahoj holky, minulý týden mi nebylo dobře od žaludku a měla jsem asi 3 dny průjem, ale jen 1× denně rano, pak už mi přes den bylo ok. Takže možná jen stres. Nasadila jsem černý uhlí a hned zabralo, už pro změnu nechodím skoro vůbec ????. Všimla jsem si ale malých teček bílých ve stolici, ale o velikosti spendlikove hlavičky. Jim Teda hodně léků v kapslích, někde píši, že to je ten obal. Jiné potíže nemám, je mi už dobře, pravidelně jim taky česnek na pročištění, svědění u konečniku nemám, že by to byly nedejbože roupy. Ale jsem dost hypochodr a hlídám se, takže kdybych se fakt pozorně nepodívala, o tečka h nevím. Nevíte, co to může způsobovat? ???? K dr nechci, nebo mě už pošle na psychiatrii, za poslední půlrok jsem si vyžádala 2× vyter stolice a vždy negativní.

Reakce:
Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 20.02.19 09:17

Pokud je to tak veliké, tak to roupi nejsou.
Můžou to být nějaké nestrávené zbytky něčeho.
Ale spíš už mi to přijde jako nějaká obsese pozorovat podrobně svoje výkaly Rozhodně to není v naší společnosti úplně obvyklé.

Ou
Echt Kelišová 8165 příspěvků 20.02.19 09:38

Kup si v lékárně sadu na odběr vzorků ze stolice a nech si udělat rozbor -s tím, že to tedy budeš platit.

Když ti i tentokrát řeknou, že tam fakt nic nenašli, vezmi to jako pobídku k tomu, že je potřeba začít řešit tvou zvýšenou hladinu úzkosti a vstup do psychoterapie.

https://www.kosmas.cz/…vy-o-zdravi/

Váš příspěvek
Reklama