Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Holky, pls, help. Mému synovi posledních pár hodin vytéká mírně z penisu bílý výtok, hustotou asi jako krém či mléko, něco mezi tím. Barvu to má spíše máslovou. Ráno po probuzení to měl v plence v oblasti pindíka a při dalším přebalování znovu. Tak jsem mrkla na pindíka a mírně stáhla kůži, aniž bych nějak tahala a teklo to znovu.
Nemáte některá zkušenost? Každopádně zítra volám Dr, aby na to mrkla.
A není to mázek, který se usazuje mezi žaludem a předkožkou? Třeba se mu uvolňuje předkožka, pindík se mu možná ve spánku nebo při močení postavil a předkožka se uvolnila. Bolí ho to?
Já myslím, že ne. Na pindíka si nechá klidně sáhnout a směje se. ![]()
Ahoj, mohla se mu trochu odloupnout kůže, kolikrát to nebolí, ani když tam má mírný zánět. Dr nám na to dala Framykoin a mažeme tim, pokaždé se to ztratí. Pokud nemá zarudlé a nebolí ho to, tak oplachovat heřmánkovým čajem..
ahoj tuhle jsem řešila něco podobného…akorát jsem si všimla takového bílého vaku pod kůžičkou,tak sem plašila a když jsem ho u dr slíkla,tak mu to akorát vyteklo…a bylo to přesně,jak píšeš ![]()
Aha, takže jak to tak čtu, tak to asi nic vážného nebude. Zajdu k Dr. pro tu mastičku a bude to, omrkne ho a budu mít jistotu. ![]()