Blázen v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.03.18 08:46
Blázen v rodině

Máme jednoho blízkého příbuzného, který nám otravuje život. Ten člověk je tak vlezlý, že se na nás neustále lepí a cpe se tam, kde není zvaný. Na slušné výzvy, ať to nedělá, nereaguje. Naopak okamžitě podává trestní oznámení, že jsme na něj byli sprostí. Dokáže třeba i obvolat soutěže, o kterých ví, že na ně jezdí naše děti, zjistí, kde jsou přihlášení a pak se tam objeví i s kamarády a prostě to tam narušuje, pomlouvá, pomlouvá nás ostatním rodičům dětí, které známe. Nestydí se zavolat nebo přijít do práce ke mně nebo k manželovi, nadávat na nás a dělat nám zle. Má někdo zkušenost s někým takovým? Jsou nějaké možnosti, jak mu to zakázat? Kolikrát se kvůli tomu doma pohádáme a je dusno.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15400 příspěvků 26.03.18 08:49
@Anonymní píše:
Máme jednoho blízkého příbuzného, který nám otravuje život. Ten člověk je tak vlezlý, že se na nás neustále lepí a cpe se tam, kde není zvaný. Na slušné výzvy, ať to nedělá, nereaguje. Naopak okamžitě podává trestní oznámení, že jsme na něj byli sprostí. Dokáže třeba i obvolat soutěže, o kterých ví, že na ně jezdí naše děti, zjistí, kde jsou přihlášení a pak se tam objeví i s kamarády a prostě to tam narušuje, pomlouvá, pomlouvá nás ostatním rodičům dětí, které známe. Nestydí se zavolat nebo přijít do práce ke mně nebo k manželovi, nadávat na nás a dělat nám zle. Má někdo zkušenost s někým takovým? Jsou nějaké možnosti, jak mu to zakázat? Kolikrát se kvůli tomu doma pohádáme a je dusno.

Proč se kvůli němu doma hádáte?

Anonymní  26.03.18 08:52

Protože dokáže všechny rozčílit svými kecy. A manžel se na mě zlobí, že mu kolikrát ustoupím, ale já zase nechci dělat scény před lidmi. A my někam jedeme a objeví se tam blázen a hned běží s čokoládami za dětmi a někam si je odtáhne, tak jsou to takové situace k ničemu. Já je asi nedokážu vyřešit, tak sem píšu o nějaké náměty, jak na to.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 08:55
@Anonymní píše:
Máme jednoho blízkého příbuzného, který nám otravuje život. Ten člověk je tak vlezlý, že se na nás neustále lepí a cpe se tam, kde není zvaný. Na slušné výzvy, ať to nedělá, nereaguje. Naopak okamžitě podává trestní oznámení, že jsme na něj byli sprostí. Dokáže třeba i obvolat soutěže, o kterých ví, že na ně jezdí naše děti, zjistí, kde jsou přihlášení a pak se tam objeví i s kamarády a prostě to tam narušuje, pomlouvá, pomlouvá nás ostatním rodičům dětí, které známe. Nestydí se zavolat nebo přijít do práce ke mně nebo k manželovi, nadávat na nás a dělat nám zle. Má někdo zkušenost s někým takovým? Jsou nějaké možnosti, jak mu to zakázat? Kolikrát se kvůli tomu doma pohádáme a je dusno.

podat trestní oznámení pro stalking :think:

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 26.03.18 08:57
@Anonymní píše:
Protože dokáže všechny rozčílit svými kecy. A manžel se na mě zlobí, že mu kolikrát ustoupím, ale já zase nechci dělat scény před lidmi. A my někam jedeme a objeví se tam blázen a hned běží s čokoládami za dětmi a někam si je odtáhne, tak jsou to takové situace k ničemu. Já je asi nedokážu vyřešit, tak sem píšu o nějaké náměty, jak na to.

kam tahá jaký děti? Píšeš zmateně

Anonymní  26.03.18 08:59

@martina.se Nebyl by to stalking, až kdyby to byly desítky sms denně, vyhrožování násilím, fyzickou likvidací atd? Stalkerovi mohou zakázat kontakt a přibližovat se?

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 08:59
@Anonymní píše:
@martina.se Nebyl by to stalking, až kdyby to byly desítky sms denně, vyhrožování násilím, fyzickou likvidací atd? Stalkerovi mohou zakázat kontakt a přibližovat se?

pokud Vás denně otravuje, už se to za stalking dá považovat :think: jinak ano, mohl by dostat zákaz kontaktu

Anonymní  26.03.18 09:02

@ka2ka Tahá je od nás, od kamarádů, do své společnosti. Co je na tom zmateného? Třeba naposled - přijeli jsme na místo, sešli jsme se tam s ostatními členy sportovního oddílu, blázna samozřejmě nikdo nezval, no a už si nás tam našel, děti hned táhl tam ke stánku, tam ke stánku, nenechal pobavit s kamarády, když něco řeknu, aby děti udělaly, tak hned se do mě pustí, že to bude po jeho. :nevim:

Anonymní  26.03.18 09:03

@martina.se Argumentuje tím, že je příbuzný a má právo se stýkat a že má právo se vyskytovat na veřejných prostranstvích. Domů blázna nepouštíme. Ale šmírovat ho tu vidíme tak jednou týdně.

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 26.03.18 09:04
@Anonymní píše:
@ka2ka Tahá je od nás, od kamarádů, do své společnosti. Co je na tom zmateného? Třeba naposled - přijeli jsme na místo, sešli jsme se tam s ostatními členy sportovního oddílu, blázna samozřejmě nikdo nezval, no a už si nás tam našel, děti hned táhl tam ke stánku, tam ke stánku, nenechal pobavit s kamarády, když něco řeknu, aby děti udělaly, tak hned se do mě pustí, že to bude po jeho. :nevim:

tak pokud jsou to tvoje děti tak ty jsi rodič tak jim zakaž s ním chodít :nevim: pokud tahá cizí není to tvůj problém a jestli je tahá kdoví kam tak nahlásit že se bojíš aby je neobtěžoval

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 09:05
@Anonymní píše:
@martina.se Argumentuje tím, že je příbuzný a má právo se stýkat a že má právo se vyskytovat na veřejných prostranstvích. Domů blázna nepouštíme. Ale šmírovat ho tu vidíme tak jednou týdně.

nic si nemůže vynutit.. já bych ho upozornila, že pokud nepřestane, tak na něj to trestní oznámení podám :think:

Marcam
Závislačka 4860 příspěvků 26.03.18 09:06
@Anonymní píše:
@martina.se Argumentuje tím, že je příbuzný a má právo se stýkat a že má právo se vyskytovat na veřejných prostranstvích. Domů blázna nepouštíme. Ale šmírovat ho tu vidíme tak jednou týdně.

Jak je váš příbuzný, je to švagr?

Anonymní  26.03.18 09:07

@ka2ka Neobtěžuje je sexuálně. To se lehko napíše, že zakaž. Jenže blázen se třeba objeví i ve škole a vyžaduje kontakt s dětmi. Když chci něco zakázat, je z toho scéna, která tedy těm dětem opravdu neprospěje, protože blázen přijde s čokoládou a je ten nejlepší příbuzný na světě. A odehraje se to před lidmi, před kamarády dětí, před našimi známými, tak opravdu dělej tam scénu, že odtrháváš dítě. :zed:

pe-terka
Extra třída :D 14131 příspěvků 26.03.18 09:09
@Anonymní píše:
@ka2ka Tahá je od nás, od kamarádů, do své společnosti. Co je na tom zmateného? Třeba naposled - přijeli jsme na místo, sešli jsme se tam s ostatními členy sportovního oddílu, blázna samozřejmě nikdo nezval, no a už si nás tam našel, děti hned táhl tam ke stánku, tam ke stánku, nenechal pobavit s kamarády, když něco řeknu, aby děti udělaly, tak hned se do mě pustí, že to bude po jeho. :nevim:

probůh, co to máš za příbuzného, že jeho slovo má u dětí větší váhu než slovo matky??? Řeknu ne, děcka budou s námi - a hotovo šmytec ;) Když by se do mě pustil, tak mu rázně vysvětlím, kdo je tady rodič a že o něj není zájem. Nebo ještě lépe manžel mu to vysvětlí. Co je na tom těžkého?
A pokud se chová jak rapl a jenom drbe, okolí si jistě udělá názor.

Příspěvek upraven 26.03.18 v 09:10

Marcam
Závislačka 4860 příspěvků 26.03.18 09:09
@Anonymní píše:
@ka2ka Neobtěžuje je sexuálně. To se lehko napíše, že zakaž. Jenže blázen se třeba objeví i ve škole a vyžaduje kontakt s dětmi. Když chci něco zakázat, je z toho scéna, která tedy těm dětem opravdu neprospěje, protože blázen přijde s čokoládou a je ten nejlepší příbuzný na světě. A odehraje se to před lidmi, před kamarády dětí, před našimi známými, tak opravdu dělej tam scénu, že odtrháváš dítě. :zed:

A netrpí autismem? Něco jako Forest Gump?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama