Blinkání miminka na bříšku

347
1.7.08 20:39

Blinkání miminka na bříšku

Ahoj maminky, chtela bych se zeptat na zkusenost s blinkanim miminek. Nas Vitecek se cca od 4,5 m sam pretaci na brisko, ovsem od te doby take 3× denne menime obleceni, vsechny ruzne podlozky, perinky apod., protoze neustale blinka. Myslite, ze je to normalni? Spapa bez problemu cely obed, pak jde spinkat a po cca 2 hodinach, kdyz si hraje na brisku se poblinka… Je to hruza. Tak se to opakuje temer s kazdym jidlem, i kdyz nepravidelne. Neexistuje, abych ho dala si hrat na deku hned po jidle, nechavam ho v lehacce, ale stejne ani to nekdy nepomuze. Myslite, ze je to jen tim, jak je na brisku, ze si na nej tlaci? Mate nekdo podobny problem?
Diky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7635
1.7.08 21:11

Ahoj Lupito tak mi máme stejný problém a nepomáhá nic jen převlíkat převlíkat,naše dr.doporučila UM Nutrilon AR,trošku to pomohlo ale nevymizelo.
Má pro nás někdo radu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
1.7.08 21:17
Sabika píše:
Ahoj Lupito tak mi máme stejný problém a nepomáhá nic jen převlíkat převlíkat,naše dr.doporučila UM Nutrilon AR,trošku to pomohlo ale nevymizelo.
Má pro nás někdo radu? :)

Sabiko, to jsem zvedava, zda se nekdo prida nebo poradi… ja uz zacinam resit, zda zmenit znacku kojovody nebo co jako… Jinak snad by nemel byt problem. Lahvicky vyvarim, vsecko udrzuju v cistote… alergii na BK snad nema… (davam tedy ted v 6 mesicich bily jogurt, mame trosku problem s papanim a malemu moc chutna). Myslim, ze by se snad alergie castecne projevila uz pri UM, ktere mame prakticky od narozeni. No a blinka po vsem - maso zelenina frutapura banan jablko jogurt… proste po vsem, takze si fakt myslim, ze je to tim, ze je na brisku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7635
1.7.08 21:25

NEMÁŠ MOJE DÍTKO? :lol:

naprosto překopírovaný dítě naše jak vaše. Filda má též ublinkávání po každém jídle ať děláme co děláme…

Kdy jste narození? Filda má zítra půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
1.7.08 22:28

Maminky, buďte v klidu, my tohle období měli taky. Bylo to šílené, na jednu stranu rady dávat na břicho cvičit, jenže pak mimi blinká. Pak řeknou nedávat po jídle, jenže já v té době kojila i po hodině, dvou, tak to jaksi nešlo. Časem se to srovná, až nebudou papat tak často a jak začnete přikrmovat, bude zase lepší. Teď dělá malý psí kusy a nic ani po mlíčku. Takže vydržať. (taky doporučovala dr. Nutriton, ale na vaření lžičky před každým kojením jsem neměla nervy, tak jsem to ani nezkoušela)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1961
2.7.08 08:18

Ahojki holky, máte prostě blinkací miminka. Já s tím problém neměla, ale kamarádky syn byl přesně takový a trvalo to cca do roka, možná necelého. Tenkrát na tom ani Dr. neshledala nic špatného, prostě vydržet. Dnes je z Adámka skoro tříleťák a tak jednou dvakrát do roka se mu to ještě stane, zrovna nedávno jsem toho byla svědkem, takové to miminkovské ublinknutí. U tříleťáka to vypadá trošku „úsměvně“, ale jinak je to OK. Takže vydržte, je to nepříjemné, ale mimču to neublíží. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
2.7.08 10:47

Mám stejnou zkušenost i můj syn /9M/ stále blinká. Už od narození, dřív se hodně přepapával mlíčka, pak se naučil přetáčet na bříško a jinou polohu nechtěl, dokázal blinkat i dvě hodiny po jídle a klidně 5 krát. Dr. to nějak neřešila. Měli jsme monitor dechu, nemusela jsem se tolik bát. Je hodně pohybově aktivní, mám vypozorováno, že věčinou blinká po MM, teď jsem zkusila dát Nutrilon AR, zatím bez blinkání. Po příkrmech taky tolik neblinká. U některých miminek trvá trošičku déle než se záklopka do žaludku dovyvine. Nezbyde nic jiného než vydržet a vydržet a prát a prát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
789
2.7.08 11:20

Slyšela jsem, že mimčo přestane ublinkávat ve chvíly, kdy už pořádně sedí. Žaludek si totiž sedne na správné místo. Do té doby to prostě musíme vydržet. :lol: :( :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
2.7.08 12:39
Sabika píše:

naprosto překopírovaný dítě naše jak vaše. Filda má též ublinkávání po každém jídle ať děláme co děláme…

To neni mozne!!! Vitek je narozeny 3.1.2008:-)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
2.7.08 13:45

Vydrž!!!
Vojta byl jako úplně malé mimi strašně blinkací (špatně odkrkával, navíc nosil kýlní pás :( ) Postupně se to zlepšovalo, před měsícem začal papat zeleninku a blinká čím dál míň! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
2.7.08 14:00

Mě to malá taky dělala, ale pouze, když si neodříhla, když ano, tak se nám to nestalo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7635
2.7.08 14:03
lupita píše:
Sabika píše:

To neni mozne!!! Vitek je narozeny 3.1.2008:-)))))

Tak to bude mít zítra půlroček!!! Mi máme dnes heč :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
2.7.08 14:38

vsecko nejlepciiii :-)

Ja sem dnes na nervy zase… Vita nechtel ani obedvat, ani ted nic z ovoce k svacine, jedine mi vypil 150 ml Sunaru… Asi to vedro. No nic, pujdem k bazenu a budem blinkat :-)))
Hezke odpoledne !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
9.1.12 10:19

Ahojky,
jsem tady nová a asi budu mít blbý dotaz,ale fakt nevím…Synovi je něco přes 4 měsíce a jsme na Nutrilonu Comfort(má problémy se stoličkou) a teď se mi začal přetáčet na bříško :D ,což je fajn,ale strašně při tom ublinkává.Myslela jsem,že bych zkusila ten Nutrilon AR,ale bojím se,aby se mi po tom vykadil :?
Někde jsem tu četla,že holky zahušťují nutrilon nutrilonem a tomu fakt nerozumím.Můžete mi to některá vysvětlit? :D Malému dávám 150 ml vody a 5 odměrek comfortu,tak jak bych měla postupovat s tím zahuštováním???

Díky moc holky… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.12 10:33

nezahušťují nutrilonen nutrilon, ale NUTRITONEM. ;) zní to podobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama