Bojím se sexu po porodu

Anonymní
5.1.20 22:55

Bojím se sexu po porodu

Ahoj holky.. Téma z ní jasně. Jaký to je po porodu? :roll: 8o Byla jsem šitá, jsem 3 týdny po…strasne se bojím že se mi stehy rozjedou, že to bude bolet, že budu muset znova na šíti.. Chuť by byla už i teď, ale šíleně se bojím. Samozřejmě dodržim 6 neděl, ale i tak… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4868
5.1.20 22:58

Šitá jsem byla, sex byl asi po 5 týdnech, zpočátku, cca první měsíc to bylo lehce nepříjemné, ale nijak bolestivé, užila jsem si to i tak. Pak už dobré.
Neboj se. Stehy se nerozjedou a když to bude moc bolet, tak počkáte ještě týden, dva navíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15970
5.1.20 23:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. Téma z ní jasně. Jaký to je po porodu? :roll: 8o Byla jsem šitá, jsem 3 týdny po…strasne se bojím že se mi stehy rozjedou, že to bude bolet, že budu muset znova na šíti.. Chuť by byla už i teď, ale šíleně se bojím. Samozřejmě dodržim 6 neděl, ale i tak… :think:

Nestresuj se tím, počkej po 6nedeli na kontrolu a pak v klidu zkoušet. Jako jo, několik styků to u mne nebylo nic moc, taky jsem byla sita, ale cca půl roku po porodu už to byla pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
5.1.20 23:01

Ten prvni mi moc prijemny nebyl, ale ty dalsi byly lepší jak před porodem. Mela jsem, ale jen 3 maly stehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
5.1.20 23:02

Neboj se toho, já byla šitá až na pr… počkali jsme teda 8 týdnů (protože hned po šestinedělí jsem měla MS a pak odjel muž na týden pryč) a bylo to snad ještě lepší, než před porodem. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19653
5.1.20 23:05

Šitá jsem byla dost i uvnitř, první sex byl fakt jak první :mrgreen:, ale pak už byl sex lepší než před porodem a to jsem si nemohla před tím stěžovat. Tohle vědět, tak rodím už ve dvaceti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 23:38

No nic moc, trochu to stipalo a pálilo. Manžel si to neuzil, jak jsem se bala a uhybala mu :lol: ale nebolelo to a pak už ok :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
8739
6.1.20 00:00

Dřív nebo později si to sedne a bude to okej. Hlavně z toho nebud stresu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
6.1.20 00:03

Byla jsem šitá, pár stehů se rozpadlo už v porodnici, blbě to srůstalo a sex byl bolestivý několik měsíců po, cca za půl roku se dá říct, že už to bylo docela fajn, každopádně jako předtím to není, vnitřek se prostě změnil. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9174
6.1.20 00:13

Jaký sex? Po porodu se už nesexuje, po porodu se už jenom vychovává! Občas se sexuje pak před dalším porodem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 00:39

Akutní CS, takže spodek netknutý, první sex až po půl roce z důvodu psychických problémů z komplikovaného porodu. Sex nic moc zážitek. Po roce lepší a lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 14:21

Za 3 týdny se toho ještě může změnit, budeš se cítit lip. Hlavně se nestresuj předem. Já se po prvním porodu taky bála, počkala jsem na kontrolu u gyndare a pak jsme to opatrně zkusili. Bolelo to a povolil mi jeden steh. Gyndar rekl, že to je v pořádku, pac mě v porodnici zasili víc než měli :mrgreen: A pak už to bylo jen lepší a lepší až jsem z toho neplánovaně po roce otěhotněla :lol: Teď jsem 14 dní po porodu a doufám, že za měsíc po kontrole budu cajk a zas to půjde :mrgreen: Stehy se mi malinko rozjely, ale snad se to tam ještě zatáhne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 15:12

Tak já teda měla bolesti hrozný :? Byla jsem nějak roztržená zevnitř ven od dítěte, tak to musely asi hodně sešít, nevím. Trvalo to zhruba rok, než se to dalo vůbec snést. Do té doby to byl děs takže jsme to zkusili vždycky tak po dvou měsících a častějc jsem nebyla schopná, manžela mi bylo líto, ale nebyla jsem schopná snášet takovou bolest při sexu :-(

Po tom zhruba roce to začlo být lepší a to už jsem pak chtěla i já i když to bolelo, protože už se to dalo snést :-) Bolí to teda dodnes (dva roky po porodu), ale nejvíc na začátku, pak už se to dá. Takže to prostě zkuste a uvidíte, z toho co psaly holky tady přede mnou, to třeba bude uplně dobrý :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat