Bojkot kojení? 1měsíc a 14dní

149
24.9.21 18:16

Bojkot kojení? 1měsíc a 14dní

Ahojky, máme už tři dny takový problém. Můj měsíc a půl starý syn se při kojení furt odsává a přisává. Nepláče u toho jen je neklidný. Zajímavé ale je, že když se přisaje poprvé tak pije, pije, a třeba cca po 5-10ti minutách začne bláznit. Tak zkusím druhé prso a u toho úplně to stejné. Normálně pije a najednou odsávání a přisávání.. už mě z toho hrozně bolej prsa. Doteď bylo vše ok. Kojím plně, jídlo si hlídám, když ho bolí bříško tak to vypadá jinak. Nevíte co by to mohlo být a co s tím mohu dělat? Nebo nestalo se někomu to samé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27360
24.9.21 18:27

A nemá už dost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
24.9.21 18:29

@pikola to si nemyslím, vždy nám kojení trvalo 45minut a víc i, a kdyby měl dost tak se už asi nechce přisát a nerozčiloval se? Nevím vůbec :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27360
24.9.21 18:38
@Karol1994 píše:
@pikola to si nemyslím, vždy nám kojení trvalo 45minut a víc i, a kdyby měl dost tak se už asi nechce přisát a nerozčiloval se? Nevím vůbec :zed:

Tak ono to kojení nebude věčně trvat tak dlouho. Jestli celých 5 min opravdu pije. Mě třeba už 10min připadalo jak věčnost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
24.9.21 18:40

@pikola myslela jsem že se ustálý cca kolem těch třech měsíců 🙂 hlavně mi u toho usínal krásně a teď jak je “naštvanej” tak ani za boha 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27360
24.9.21 18:45

Tak může to být spurt, že to pak už tolik neteče. Střídat prsa, polohy a uvidíš. To jsou normální změny v kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
24.9.21 19:04

Malá má tři měsíce a taky to možná už tak před měsícem začala dělat. Prostě to beru jako že má dost a odpojíme ji. Někdy se začne vztekat, ale po pochováni se hned uklidní a vydrží normálně do dalšího kojeni. Prostě už je větší a silnější, tak si to mlíko, které potřebuje, vytáhne z toho prsa rychleji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
24.9.21 19:05
@Nicole 1234 píše:
Malá má tři měsíce a taky to možná už tak před měsícem začala dělat. Prostě to beru jako že má dost a odpojíme ji. Někdy se začne vztekat, ale po pochováni se hned uklidní a vydrží normálně do dalšího kojeni. Prostě už je větší a silnější, tak si to mlíko, které potřebuje, vytáhne z toho prsa rychleji ;)

Jo a přibírá dle Dr až moc, takže podle mě asi hlad vážně nemá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
24.9.21 19:11

@Nicole 1234 takže myslíš že je to tím že má opravdu dost??:) to by bylo super protozme jinak krmením trávím hodinu, ale zase je to fajn relax 🙏🏼 😃 horší je to že ho to vždy uspalo a teď nic 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
24.9.21 19:40
@Karol1994 píše:
@Nicole 1234 takže myslíš že je to tím že má opravdu dost??:) to by bylo super protozme jinak krmením trávím hodinu, ale zase je to fajn relax 🙏🏼 😃 horší je to že ho to vždy uspalo a teď nic 🙈

Zkus ho odpojit a pokud nebude řvát hlady, tak má podle mě dost :) malá taky už u kojení usne jen v noci, prostě už má velmi c síly a to kojení ji tak neunaví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
24.9.21 19:50

@Nicole 1234 no tohle je u nás boj, řve furt, takže těžko poznat jestli řve hlady nebo jen tak 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
24.9.21 20:42

To je normální, oba mi kluci dělali úplně to samé. Chce to proste vydržet a nabízet, i když se pouští :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat