Bolení prsou bez příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 12:28
bolení prsou bez příčiny

Ahoj holky, asi před 4 dny mě začala bolet prsa.. nevíte z čeho to může být? nemám před menstruací. Bolest je spíš jen při doteku nebo když si chci lehnout na břicho.. nikdy jsem takový problém neměla.. je mi 22

Reakce:
Pennya
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 6 inzerátů 25.09.18 13:15

Někdo by mohl říct hormonální změny. Někdo. třeba má gynekoložka. která toto přisuzuje také bolestivým křečím u vaječníků, nahodilým krvácením a píchání v podrbřišku. Na ultrazvuku, stěrech a vůbec normální kontrole totiž nic nenašla. poslední dobou mě občas píchá v levém prsu. je to jako kdyby mí někdo zapíchl špendlík zevnitř prsu do prsu. například během dvou hodin mě to tam píchne 7krát, a pak zas nic. Jak půjdu na preventivku řeknu to ještě obvoďačce…

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 25.09.18 13:20

Ono to většinou opravdu hormonální projev je. A i když to vypadá nevěrohodně, dost často mají bolesti v prsou souvislost s problémy v zádech. Naprosto vyjímečně a nepravděpodobně se za tím skrývá nádor, zvláště v tomto věku.

mon222
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 13:36

mám to poprvé a je to docela nepříjemné no.. tak člověk se bojí co by to mohlo být žejo.. jako neříkám, že to může být něco hrozného ale člověk nikdy neví

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 25.09.18 16:42

@mon222 Napiš do této poradny: http://wayback.webarchiv.cz/…cz/index.php?…. Odpovídají rychle a věřím, že tě uklidní, případně doporučí vyšetření.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >