Reklama

Bolení prsou bez příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 12:28
bolení prsou bez příčiny

Ahoj holky, asi před 4 dny mě začala bolet prsa.. nevíte z čeho to může být? nemám před menstruací. Bolest je spíš jen při doteku nebo když si chci lehnout na břicho.. nikdy jsem takový problém neměla.. je mi 22

Reklama

Reakce:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 6 inzerátů 25.09.18 13:15

Někdo by mohl říct hormonální změny. Někdo. třeba má gynekoložka. která toto přisuzuje také bolestivým křečím u vaječníků, nahodilým krvácením a píchání v podrbřišku. Na ultrazvuku, stěrech a vůbec normální kontrole totiž nic nenašla. poslední dobou mě občas píchá v levém prsu. je to jako kdyby mí někdo zapíchl špendlík zevnitř prsu do prsu. například během dvou hodin mě to tam píchne 7krát, a pak zas nic. Jak půjdu na preventivku řeknu to ještě obvoďačce…

Paoloska
Echt Kelišová 8071 příspěvků 25.09.18 13:20

Ono to většinou opravdu hormonální projev je. A i když to vypadá nevěrohodně, dost často mají bolesti v prsou souvislost s problémy v zádech. Naprosto vyjímečně a nepravděpodobně se za tím skrývá nádor, zvláště v tomto věku.

mon222
Povídálka 39 příspěvků 25.09.18 13:36

mám to poprvé a je to docela nepříjemné no.. tak člověk se bojí co by to mohlo být žejo.. jako neříkám, že to může být něco hrozného ale člověk nikdy neví

Paoloska
Echt Kelišová 8071 příspěvků 25.09.18 16:42

@mon222 Napiš do této poradny: http://wayback.webarchiv.cz/…cz/index.php?…. Odpovídají rychle a věřím, že tě uklidní, případně doporučí vyšetření.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >