Reklama

Bolest břicha/namožené svaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiřinka25
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 20:37
Bolest břicha/namožené svaly

Dobrý večer, od soboty mám bolesti břicha jako namožených svalů v okolí žaludku a žeber. Chtěla bych se zeptat, zda je mozne, že jsou to opravdu jen namožené svaly nebo to může znamenat i něco jiného. Ve čtvrtek jsem byla cvičit.
Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 24.09.18 20:43

Je to možné. Klidně se to mohlo začít „ozývat“ takhle se zpožděním.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 24.09.18 21:06

Když zatneš svaly, bolí to víc? Jinak u mě bylo obvyklé, že po cvičení bolely svaly druhý den, ale třetí den to bylo horší (což by odpovídalo té sobotě). Obzvláště pokud jsem měla delší pauzu od cvičení.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.18 22:37

Je to mozne. Jednou jsem si uplne silene namohla břišní svaly v lanovem centru. Bavilo mě to, neprislo mi to ani tak namáhavé, tak jsem tam blbla cele odpoledne. Ale pak ty následky. :mrgreen: V živote jsem si nemyslela, že mám v tele tolik svalů a že muzou bolet tak dlouho. Cítila jsem je snad 14 dnu. Nejhorsi to bylo asi také 3. až cca 7. den.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >