Bolest břicha/namožené svaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiřinka25
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 20:37
Bolest břicha/namožené svaly

Dobrý večer, od soboty mám bolesti břicha jako namožených svalů v okolí žaludku a žeber. Chtěla bych se zeptat, zda je mozne, že jsou to opravdu jen namožené svaly nebo to může znamenat i něco jiného. Ve čtvrtek jsem byla cvičit.
Děkuji za odpověď

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 24.09.18 20:43

Je to možné. Klidně se to mohlo začít „ozývat“ takhle se zpožděním.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 24.09.18 21:06

Když zatneš svaly, bolí to víc? Jinak u mě bylo obvyklé, že po cvičení bolely svaly druhý den, ale třetí den to bylo horší (což by odpovídalo té sobotě). Obzvláště pokud jsem měla delší pauzu od cvičení.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.18 22:37

Je to mozne. Jednou jsem si uplne silene namohla břišní svaly v lanovem centru. Bavilo mě to, neprislo mi to ani tak namáhavé, tak jsem tam blbla cele odpoledne. Ale pak ty následky. :mrgreen: V živote jsem si nemyslela, že mám v tele tolik svalů a že muzou bolet tak dlouho. Cítila jsem je snad 14 dnu. Nejhorsi to bylo asi také 3. až cca 7. den.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >