Bolest hlavy - škola

Anonymní
3.9.21 17:21

Bolest hlavy- škola

Ahoj holky, moje dcera chodí do deváté třídy a má dennodenní bolesti hlavy, ale jen, když je dochází do školy. Má to tak už asi čtyři roky. Teď o prázdninách super a hlava ji bolela jen výjimečně. Od začátku školního roku ji bolí každý den, dnes přišla úplně hotová a šla si hned lehnout. Už nevím co s ní. Nechci ji každý den cpát práškama, takže si většinou udělá rozpustný hořčík a jde si lehnout. Ale je to strašný. U doktorky jsem s ní byla několikrát, pokaždé mi řekla, že je to u dospívajících normální. Byla i na oční a vše v pořádku. Fakt jsem už zoufalá, nenapadá vás něco? Je to čím dál tím horší :( Má to pokaždé po škole.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21350
3.9.21 17:29

Neurologii??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 17:35
@ka2ka píše:
Neurologii??

Byly jsme, nic prostě nikde nenašli. Lítali jsme různě po doktorech, ale dcera je úplně ok. Nechápu :zed: Možná to má stresově, je hodně citlivá a vše si moc zabírá, tak možná tím :nevim: Ještě mě napadlo, že se dost hrbí, tak jestli i tím to být nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
25991
3.9.21 17:37

Pije dost? Mají tam dost vzduchu, není pretopino?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.9.21 17:41

Nemá ve škole nějaké problémy? Psychologa jste zkoušeli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32708
3.9.21 17:43
@Svistice píše:

přetopeno? U nás teda ještě netopí ani v bytech, natož ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 17:43
@Svistice píše:

Ano, pije fakt hodně, vypije většinou tak tři 800ml láhve holé vody, když je ve škole. Dost vzduchu taky je, má okna otevřená pořád kvůli covidu a netopí se teď vůbec, jindy spíš méně než více, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 17:44
@vokishka píše:
přetopeno? U nás teda ještě netopí ani v bytech, natož ve škole.

No u nás taky právě ne. Ale i normálně tam prý moc netopí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 17:45
@Oliverka28 píše:
Nemá ve škole nějaké problémy? Psychologa jste zkoušeli?

Ne, chodí do školy v pohodě a ráda. Je tam spokojená. Ale psychologa jsme fakt nezkoušeli, ani mě to nenapadlo. Ale myslím, že dceři by se tam moc nechtělo.

• Citovat
  • Nahlásit
25991
3.9.21 17:52
@vokishka píše:
přetopeno? U nás teda ještě netopí ani v bytech, natož ve škole.

Mě bylo vždy ve škole i školce u syna děsně horko. :nevim: V topne sezone pretopeno, na začátku září asi vydycháno a nedostatečné vyvetrano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32973
3.9.21 17:54

A co rehabky? Poradí i cviky na ztuhlý krk a záda. Zvlášť jestli se hodně hrbí. A nedostaly jste ani žádný léky, když jste prošly neurologií?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21350
3.9.21 17:55
@Anonymní píše:
Byly jsme, nic prostě nikde nenašli. Lítali jsme různě po doktorech, ale dcera je úplně ok. Nechápu :zed: Možná to má stresově, je hodně citlivá a vše si moc zabírá, tak možná tím :nevim: Ještě mě napadlo, že se dost hrbí, tak jestli i tím to být nemůže.

a poslali jí do MR? stres to taky asi může být :think:
tak to by jí hlava bolela pořád kdyby to měla od páteře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
3.9.21 17:57
@Anonymní píše: … Ještě mě napadlo, že se dost hrbí, tak jestli i tím to být nemůže.

Může. Vem dceru k fyzioterapeutovi. Pokud je jinak vše ok, nejspíš to bude krční páteř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 18:01
@holka_z_hor píše:
A co rehabky? Poradí i cviky na ztuhlý krk a záda. Zvlášť jestli se hodně hrbí. A nedostaly jste ani žádný léky, když jste prošly neurologií?

Nene, žádné léky, nic. Řekli mi, že je dcera úplně v pořádku a, že to bude vyvolané asi psychicky. To by jsme mohly, napadly mě ty záda, ale nebyla jsem si jistá. Doktorka i viděla jak se hrbí a jen se smála a říkala, no ta dnešní mládež :roll: Ale zase si říkám, že i doma se hrbí a hlava ji nebolí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 18:04
@ka2ka píše:
a poslali jí do MR? stres to taky asi může být :think:
tak to by jí hlava bolela pořád kdyby to měla od páteře

Ne, tam ne. Doktorka to moc nechtěla řešit, tak nás posílala pořád někde ať se nás zbaví, ale na MR jsme nebyly. No taky si myslím právě, ale ji vždy jen po škole.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat