Bolest jako při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 18:29
Bolest jako při menstruaci

Ahoj, pan doktor říkal že asi do týdne potratim a hrozně mě teď bolí podbrisek… Mám jet na pohotovost… Nebo to je normální? Je to taková tupá bolest jako při menstruaci ale celkem bolestivá :(

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 03.10.18 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj, pan doktor říkal že asi do týdne potratim a hrozně mě teď bolí podbrisek… Mám jet na pohotovost… Nebo to je normální? Je to taková tupá bolest jako při menstruaci ale celkem bolestivá :(

Tak jestli u tebe nastává samovolně potrat tak to nech být, to prostě někdy bolí jako silnější MS, zajdi si na kontrolu až přejde krvácení nebo pokud bys měla fakt nesnesitelné bolesti.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 03.10.18 18:49

fakt těžko říct, záleží v kolikátém jsi týdnu a jaké jsou problémy. Může to bolet jako silnější menstruace. kdybys měla pochybnosti, jeď na pohotovost. Jen počítej asi s tím, že tě poženou na zákrok. A určitě jeď, kdybys začala masivně krvácet jasnou krví!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >