Bolest měsíc po vytržení osmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 08:13
Bolest měsíc po vytržení osmičky

Ahojte,
Měsíc zpátky jsem byla trhat osmičku, asi pět dní to bylo v klidu a pak mě to začalo bolet. Šla jsem k doktorovi, zánět to nebyl, dal mi antibiotika a bylo to v pohodě.
Teď, měsíc po vytržení, mě začalo stejné místo bolet znovu a napuchá to :roll:
Nestalo se vám to někomu taky? Popřípadě jestli je nutné jít k zubaři, nebo to prostě přejde? :?

Přečtěte si článek: Péče o zuby v těhotenství: Na co pozor?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12487 příspěvků 26.04.19 09:37

Pokud to natéká, jdi k zubaři. Je před víkendem a tohle samo nezmizí. Na tohle se přece nemusíš ptát na netu, ne? Už jsi měla sedět v ordinaci, většina lékařů bere na začátku ordinacnich hodin akutní případy. Možná by to chtělo udělat kontrolní rentgen, zda ti tam něco nezbylo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 23:08

V pátek jsem byla u zubaře, řekl, že je prý normální že to takhle může bolet, když se to hojí a že se to prý hojí pěkně.. řekl, ať si vezmu Ibalgin a že to přejde :nevim:
Ale i tak by mě zajímalo, jestli s tím máte zkušenost, bolí mě to pořád, celé dásno dokola a chtěla bych vědět, kdy to teda „přejde“, respektive, jak jste urychlili léčení :nevim:

nozu
Extra třída :D 12487 příspěvků 29.04.19 03:35

Podle mě doktor kecá. Měsíc po vytržení jsem už o ničem nevěděla, vše bylo zahojené. A to mi tu osmičku z dásně vysekávali…

Váš příspěvek
Reklama