Bolest na hrudi bez kašle

Anonymní
16.2.20 17:24

Bolest na hrudi bez kašle

Ahoj holky jdu si k Vám pro radu. Přítele(20 let) od středy kdy byl na noční směně bolí na hrudi mezi prsy. Má zvýšenou teplotu 37.2,nekašle(jen třeba 3× za den zakašle),téměř ani rýmu, a bolí ho trochu hlava. V pátek po noční byl u lékařky a poslechově je to prý čisté a tak mu vzala i krev z prstu na CRP a měl 5.Tak mu bylo řečeno že to nic vážného není a řekla mu ať si dává 2× denně paralen+2× denně Codein, přes víkend ležet(poctivě leží ale bolest na hrudi prý nezastupují) a kdyžtak ať v pondělí přijde že mu napíše antibiotika a neschopenku ale na neschopenku v žádném případě nechci(ono taky skoro není ani důvod).Napadlo mě nemůže to být třeba nějak namožené nebo něco?(ale žádný sport nedělá a v práci dělá pořád stejně)
Nebo co napadá Vás holky?
37.2 není nic hrozného že? Dnes si měřil a měl 37.
Předem děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.2.20 17:27

Aa vloudila se mi tam pár chyb(oprava textu na mobilu) :?
Chtěla jsem jen dodat že jinak se prý cítí dobře až na tu bolest na hrudi.

• Nahlásit
  • Citovat
152
16.2.20 17:53

A jak ho to boli? jestli ho na hrudi picha, tak muze mit blokla zada-vyhozene zebro atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 17:56

@biancaa Popisuje to jako tlačivou tupou bolest a semtam ho prý píchne. Jen co říkal tak že ve středu nestíhám na noční autobus a že musel běžet a pak ho to nad ránem začalo bolet. Právě nám to nejde do hlavy že má jen lehce zvýšenou teplotu, CRP 5 a poslechově čisté jestli to nebude vážně jen namožené.
Jeho už v minulosti prý takhle bolelo na hrudi ale tomu předcházel vždy kašel(teď nekašle).

• Nahlásit
  • Citovat
152
16.2.20 18:15

Tezko radit. ta tupa bolest je divna-muze to byt od zad ale nemusi. bud zkusit fyzioterapii, kde to okamzite poznaji, nebo pohotovost, kde mu natoci ekg a udelaji testy, aby vyloucili nejaky problem se srdcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 18:19

@biancaa A dle Vás se namožení vylučuje?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 18:23

@biancaa Tak nějaký zápal plic nebo něco bych já osobně určitě vyloučila. To by měl horečky, kašlal a všechno dle mého.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama